3 (Üç) Mektup Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı (Kanal D)

Pazartesi akşamları yayınlanan ve oldukça ilgi gören Siyah Beyaz Aşk dizisinden sonra yeni bir yapım hazırlığına başlayan Kanal D yeni dizisini belirledi. Dizinin Adı 3 üç Mektup oldu. Bizde bu konumuzda sizlere yen dizi hakkında bilgiler vereceğiz. En merak edilen 3 (Üç) Mektup Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Fragmanı konusunda bilgiler dizihaberi.tv de olacak.

2018-2019 yeni sezonda kanal D iç yapımları olan D Production’dan yeni bir dizi daha tv ekranına taşınıyor. Bu sezon pazartesi günleri yayınlanan Siyah Beyaz Aşk’la geniş kitlelere ulaşan D Production, aldığı başarılı reytingler sonrasında Siyah Beyaz Aşk dizisinden sonra Üç Mektup adlı yine oldukça iddialı yeni dizisinin hazırlıklarına başladı.

Aslında genel olarak baktığımızda bu sezon Kanal D en çok dizi harcayan kanallardan biri oldu. Bir ço kgünde dizi tutturamayan kanal erken finalleri en çok yaşatan kanal oldu. Salı günü ve cumartesi günleri hiç bir dizisi kalıcı olmayan ve sürekli erken final yapmak zorunda kalan kana D tüm dizileri kolayca harcadı. Bu yüzden iç yapımlar olan D production yeni dizi arayışına başladı.

Kanal D de Sezon sonuna yetiştirilmesi beklenen yaz aylarında başlaması muhtemel olan projenin yetişmemesi halinde yeni dizi Üç Mektup gelecek sezona Eylül 2018 tarihine ertelenecek. Geçen sezon İsimsizler dizisinde olduğu gibi sezon sonuna doğru ekran macerasına başlamak isteyen yapım şirketi sezonun sona ermesiyle gelecek sezon 2018 Eylül ayında kaldığı yerden devam edecek.

3 (Üç) Mektup Dizisi Oyuncuları henüz belli olmadı. Cast çalışmaları devam eden dizi Kanal D’de ekrana gelecek. Kesin olarak başlama tarihi belli olmayan 3 (Üç) Mektup Dizisi hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlere yazacağız. D Production imzalı yeni dizi Üç Mektup 2018 Mayıs’ta yani yaz sezonunda Kanal D’de sizlerle olacak.

Sizler de 3 (Üç) Mektup Dizisi Oyuncuları ve konusu özeti kadrosu yönetmeni yapımcısı kanalı ne zman başlayacağı hakkında merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. Fragmanı çıkınca hemen buradan duyuracağız ve 3 (Üç) Mektup Dizisi nerede çekiliyor hangi oyuncular var 3 (Üç) Mektup Dizisi müziği jenerik gibi içerikleri de sizlere duyuracağız. Şimdilik bilgilerimiz bu kadar.. Hoşçakalın..

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.