30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ağlama Anne Final Bir Litre Gözyaşı O Ses

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ağlama Anne Final Bir Litre Gözyaşı O Ses Türkiye

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Elimi Bırakma Ağlama Anne Tozkoparan dizileri ve Masterchef  finali başta olmak üzere 1. Yaparsın Aşkım / Fox TV 2. Elimi Bırakma / TRT 1 3. Bir Litre Gözyaşı / Kanal D 4. Ağlama Anne / ATV 5. O Ses Türkiye 2. tur / TV 8 6. Yabancı Film / Show TV 7. Hz. Yusuf / Kanal 7 Ali Kaçma Birader / Star TV de ekrana gelecek ve 30 Aralık 2018 Pazar Reytinglerinde mücadele edecek.

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Elimi Bırakma Ağlama Anne Tozkoparan Altın Kelebek ödülleri ve sonrasında Bir Litre gözyaşı dizileri ekrana gelecek. Kanal D ekranlarında Bir Litre gözyaşı dizisini göremeyenler merak edebilir neden yok diye. Ama Altın Kelebek ödül töreninden hemen sonra devam edecek. 30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçlarında birinci yine Savaşçı dizisi olurken diğerlerinin sıralaması aşağıda belirtilmiştir..

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçlarında yarışacak dizileri bir kez daha yazmak istiyoruz sizlere..
1. Savaşçı yok Yaparsın Aşkım/ Fox TV
2. Elimi Bırakma / TRT 1
3. Bir Litre Gözyaşı / Kanal D
4. Ağlama Anne Final/ ATV
5. O Ses Türkiye 2. tur / TV 8
6. Yabancı Film / Show TV
7. Hz. Yusuf / Kanal 7
8. Kaçma Birader / Star TV

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab Total30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları: Nihayet Aralık ayına geldik ve dizilerde reyting oranları olgunlaşmaya başladı. Savaşçı dizisi Fox tv de zirvede yer alırken O Ses Türkiye Tv8 de onu takip ediyor. Ağlama Anne ile Atv bir türlü üst sıralara çıkamazken Bir Litre Gözyaşı Kanal D de 12. sıraya çakıldı kaldı. Trt1 Elimi bırakma ile iyi reytingler alırken gündüz başlayan Tozkoparan ile de reytinglerini artırmaya başladı. 30 Aralık 2018 Pazar Reytinglerinde Büyük Feleket filmi Star Tv de Güldür Güldür Show da Show Tv de ekrana gelecek.

Reyting mücadelesi tüm hızıyla devam ederken 30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Elimi Bırakma Ağlama Anne Tozkoparan ve bir litre gözyaşı dizilerinde pazar reyting mücadelesi yaşanacak ve en çok reytingi alabilmek için kıyasıya bir rekabet yaşanacak. Savaşçı dizisi ve Elimi bırakma ilk sıralarda yer alırken Ağlama Anne dizisi 3. sırada yer alıyor genelde.. İşte 30 Aralık 2018 Pazar Reytinglerinde yarışacak diziler:

Pazar gününe yeni dizilerin eklenmesi ile oldukça rekabetçi bir reyting savaşı yaşanacağı kesinleşti. Bu konumuzda 30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Savaşçı Ağlama Anne Tozkoparan ve Bir Litre Gözyaşı gizi dizilerin nasıl bir reyting aldığını Ab ve total sonuçların sıralanmasını sizlerle paylaşacağız bu konumuzda.. 30 Aralık 2018 Pazar Reytingleri öncesinde genel bir analiz yazalım sizler için:

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Elimi Bırakma Ağlama Anne Tozkoparan30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab Total

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Savaşçı Ağlama Anne gibi dizilerin mücadele edecekleri yeni bir reyting günü olacak. 30 Aralık 2018 Pazar Reytingleri ve ab total Sonuçlarında mücadele edecek olan Elimi Bırakma Ağlama Anne Bir Litre Gözyaşı ve geçtiğimiz hafta yayınlanmayan Savaşçı dizileri bu hafta kıyasıya bir mücadele verecekler..

2018 Kasım Ayı Reyting Sonuçları için TIKLAYIN

Her pazar olduğu gibi bu haftada reytinglerde pazar günü hangi dizi nasıl bir sonuç alacak oldukça merak ediliyor. 30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Ağlama Anne Bir Litre Gözyaşı ve Savaşçı gibi dizilerin kıyasıya mücadele edecekleri pazar günü reytinglerinde bakalım nasıl Ab ve Total sonuçlar çıkacak?

30 Aralık 2018 pazar günü hangi dizi ve filmler var tv ekranlarında, hangi programlar televizyon ekranında izleyiciyle buluşacak reytingler nasıl olacak bu konu hakkında izleyicileri bilgilendirerek buradan resmi duyuru yapacağız. 30 Aralık 2018 pazar reytinglerinde ön plana çıkan dizi ve programları kısa kısa analiz ederek başlamak istiyorum. 2 Aralıkta hangi diziler var nasıl bir reyting alacaklar işte analizleri:

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları

1. Savaşçı / Fox TV geçtiğimiz hafta ekrana gelmeyen dizide bu hafta reyting kaybı korkusu yaşanıyor. Dizinin çekimleri 11 Kasım pazar gününe yetişti ama reyting listesinde 1. sırada yer alan ve 6 dan fazla reyting oranı ile en çok izlenen dizi olan Savaşçı 30 Aralık 2018 pazar akşamı nasıl bir reyting alacak izleyip göreceğiz.

2. Elimi Bırakma / TRT 1 Geçtiğimiz hafta pazar günü almış olduğu 4.92 reyting oranı ile reyting listesinde 5 sırada yer alan elimi bırakma dizisi 30 Aralık 2018 pazar reyting sonuçlarında AB ve Total olarak bakalım nasıl bir reyting sonucu alacak bizler de çok merak ediyoruz. 2 Aralık pazar akşamını bekleyen büyük bir hayran kitlesi bulunuyor dizinin.2018 Pazar günü Reyting Sıralaması Ab Total

3. Bir Litre Gözyaşı / Kanal D 30 Aralık günü nasıl bir reyting alacak bilemiyoruz ama dizinin gidişatı kötü. Bir türlü istediği başarıyı elde edemeyen Bir litre gözyaşı dizisi geçtiğimiz hafta 3.32 Total reyting oranı ile 10. sırada yer almıştı. Bir litre gözyaşı dizisi Eğer kötü reytingler almaya devam ederse büyük ihtimalle kısa süre sonra erken finalle yüz yüze kalacaktır. bu yüzden bir litre gözyaşı dizisinin 30 Aralık 2018 pazar akşam Alaca reytingler oldukça önem arz ediyor.

4. Ağlama Anne / ATV Her hafta olumlu gelişen tek dizi Ağlama anne 30 Aralıkda nasıl bir reyting alacak merak konusu oldu. Geçtiğimiz hafta yükselişe başlayan ve almış olduğu 4.5 oranındaki total reyting ile 5. sırada yer alan Ağlama Anne dizisi Bu hafta da başarısını devam ettirecek mi izleyip göreceğiz. Ağlama Anne dizisinin 30 Aralık 2018 pazar reytinglerinde ki başarısı geleceği için oldukça önem arz ediyor.

5. O Ses Türkiye / TV 8 Geçtiğimiz hafta reytingleri oldukça iyi olan ve 3. sırada kendine yer bulan O Ses Türkiye almış olduğu 5.25 Total reyting oranı ile başarılı bir hafta geçirmişti bakalım bu hafta yani 30 Aralık 2018 pazar akşamı O Ses Türkiye nasıl bir reyting alacak izleyip göreceğiz TV8 ekranlarında.Pazar Reyting Sonuçları O Ses Türkiye

6. Eyvah Düşüyorum / Star TV Haftada iki güne çıkarılan ve bu hafta pazar akşamı yayınlanan nefes nefese dizisinin yerine başlayacak olan Eyvah Düşüyorum çok fazla izleneceğini düşünme sen yine de nefes nefese dizisinden sonra belki Star TV için geçici bir önlem olabilir bu yüzden 30 Aralık 2018 reyting sonuçlarında Eyvah Düşüyorum yarışması bakalım kaçıncı sırada yer alacak.

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Savaşçı Elimi Bırakma Ağlama Anne

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab Total sıralamasını buradan sizlerle paylaşacağız. Bu hafta mili maç yok ve doğru reytingler dağılacaktır diye ümit ediyoruz. İşte 30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab Total izlenme oranları: (2 Aralık Pazar)

Pazar Reyting Sonuçları tozkoparanBugün Yayınlanan Diziler Yada Programlar Arasından Hangilerini izlediniz?
▪ Şu Ana Kadar Bölüme 10 Üzerinden Kaç Puan Verirsiniz?
▪ Yarın Reytinglerde Nasıl Sonuçlar Bekliyorsunuz?
Not: Ben Elimi Bırakma dizisini izledim, çok güzeldi 10 üzerinden 9 puan veriyorum Azra & Cenk sahneleri bölüme biraz eğlence kattı diyebiliriz…Reytinglerde 5.50 üzeri bir oran alabilir, sosyal reytinglerde de iddialı sonuçlar var 30 Aralık pazar akşamına dair..
Bu hafta Bir Litre Gözyaşı da yükselmeye başlayacak bence çok güzeldi izlediğim kısımları..

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab Total

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Ağlama Anne Bir Litre Gözyaşı ve Savaşçı dizilerinin rekabetinden bakalım nasıl bir sonuç çıkacak O Ses Türkiye ve başka yarışmalar olumlu etkilenecek mi izleyip göreceğiz..

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ab

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Total

2018 Kasım Ayı Reyting Sonuçları için TIKLAYIN

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçlarında yarışacak dizileri bir kez daha yazmak istiyoruz sizlere..
1. Savaşçı / Fox TV
2. Elimi Bırakma / TRT 1
3. Bir Litre Gözyaşı / Kanal D
4. Ağlama Anne / ATV
5. O Ses Türkiye / TV 8
6. Passengers / Show TV
7. Hz. Yusuf / Kanal 7
8. Hobbit Beklenmeyen Yolculuk / Star TV

Reyting mücadelesi tüm hızıyla devam ederken 30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçlarında Fox tv de Savaşçı dizisi Trt1 de Elimi Bırakma ve Tozkoparan dizileri, Kanal D de bir litre gözyaşı Atv de Ağlama Anne dizisi ve Show tv de Kaçış filmi ve Star tv Taksi 5 filmiyle pazar reyting mücadelesi yapacaklar. 30 Aralık 2018 Pazar en çok reytingi alabilmek için kıyasıya bir rekabet yaşanacak. Savaşçı dizisi ve Elimi bırakma ilk sıralarda yer alırken Ağlama Anne dizisi 3. sırada yer alıyor genelde..

İşte 30 Aralık 2018 Pazar Reytinglerinde alınan Ab ve Total reytingler:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

30 Aralık 2018 Pazar Reyting Sonuçları Ağlama Anne Final Bir Litre Gözyaşı O Ses (29 Yorum)

 1. ☀️Savaşcı☀️Dizisi Yeni Bölümde Olan Hekaye İnsanın Kelbin Açıdır Bir Ölkede☀️Şehid☀️Vermek Veteni Milleti Hem Üzür Hemde Albayrağı Yükseldir Dizide Müselman Ölkelerin☀️Savaşcıların☀️Adı Seslenmesi Gözel Özbek Tatar Kırğız Türkmen Azeri Ve Bütün Müselman Birlik Savaçcıların Birlikin Düşmenlere Karşı Mübarizeleri Gözel İki Şehid☀️Kırğız Türkmen☀️Bu Şehidlerin Adı Cekilmesi Anelerin Babaların Gözlerinden Akan Göz Yaşları İnsanın Kelbine Akır Şehid Anesin Sözleri Bir Oğlumu Torpağa Verdim İkinçi Oğlum Döyüşe Hazır Bu Sözler Veten Ücün Milet Üçün Allah Şehidlerimize Rehmet Etsin Kebirleri Hurla Dolsun Düşmen Karabağ Dakil Olması☀️HOÇALI☀️Hadiselerin Gösterilmesi Çok Gözel HOÇALI HADİSESİ Yad Edildi Kelbler Parcalandı Şub Ayı Bu Hadise Çoçukları Aneleri Babaları Soyuk Kış Gününde Kelblerin Dondudu Şehidler Bir Melekdi Çennete Geden Melekdi Şavaşcı Dizisi Kolektivin Alkışdayıram Mutlu Olun Dizinizin Şöhreti Retinki Yüksek Olsun Bu Dizide Şehidleri Yad Edilir Onlar Zaten Kelbimizdediler Diziye Bakdıkda Onlar Üçün Göz Yaşı Akır Şehidlerin Mezarında Dalğalanan Bayraklar Onları Hayatda Yaşadır☀️Şehidler☀️Bizim Kelbimizin Parcasıdır Onlar Peyğenberimizin Çennete Konşusu Oldu

 2. ❤️SAVAŞCI❤️Dizisi Veten Namine Ölen Bütün Savaşcılar Bizimle Hemişe Yaşayaçakdı Onlar En Yüksek Zirvedediler Bu Adın Karşısında Baş Eyirem Dünen Özlerin Şehid Eden Savaşcılar Üzümüze Acılan Hoş Baharımızdı Şehidlerimiz Miletimize Ölmezlik Getirdi Tarikler Boyu☀️Şehidlerin☀️Adı Hemişe Yaşayaçakdı Veten Namine Ölen Şehidler Hemişe Bizimle Yaşayaçakdı Şehidlerin Adı Zirvede Yaşayaçakdı Şehidlerimiz Bir Çiçekdiler❤️Hz Muhemmed (S.A)❤️Gülleri Cok Severmiş Gözel Bayramlarda Peyğenberimiz Üçün Bir Gül Taçlanırmış ALLAH BÜTÜN☀️☀️SAVAŞCILARA☀️☀️Küvet VERSİN DÜŞMENLERİN KARŞISINDA DAYANAÇAK KÜVELERİ❤️❤️MELEKLER❤️❤️OLSUN

 3. ☀️SAVAŞCI☀️Dizisi☀️Savaş☀️ Veten☀️Milet☀️Ücün Geleçek Nesil Ücün Önemli Karşımızda Olan Bütün Yoları Düşmenlerden Temizlemek Düşmenler Bitip Tükenmez Savaşcılar Bayrağımızı Yükseye Kaldırarak☀️Vetenin☀️Torpağın Koruyur Bir Kazini Korumak Onlara Hörmetle Yanaşmak Borçumuzdu Bir Kazini inçitmek☀️Şehidlerin☀️Ruhun İnçitmek Demek Kaziler Bizlere Şehidlerden Emanet Dizide Kaziye Sıkıntı Yaratılma Sehnesi Üzüçü☀️Kaziye☀️Kömek Edin Onları Koruyun Onları Gördüyünüzde Ayağa Kalkın Dizinin Bu Günkü Özeliki❤️Türk Kadınıdı❤️Türk Kadını Kecmişidede İndiki Dövründede Veteni Korumağı Mileti Korumağı Bilen☀️Kehramanlardı☀️SAVAŞCI☀️Dizisin Türk Kehraman Kadın☀️Cidem☀️Cidem Obrazı Çok Gözeldi Cidem Ölümden Kurtuldu Cidem Döyüşde Yaralansada Düşmenlerin İcerisinde Kalarak Düşmenleri Yok Olmasın İsreyir Ve Onlara Zerbe Vuraçak Cidemin Planları Gözel Olaçak Düşmenler Onların İcerisinde Olan Türk Kadının Kehramanlığından Habersizdiler Savaşcının Her Adımında Ölüm Var☀️Şehidlerimize☀️Allah Rahmet Etsin Kebirleri Nurla Dolsun Şehidlerimiz Bir Melekdiler Savaşcı Dizisin Cidem Obrazına Uğurlar Arzu Ediriz Dizinin Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz☀️☀️SAVAŞCI☀️☀️

 4. Kızım mutluyum ben her şey sılındi sandım silinmedığinden çokkk mutluyum analiz ve yorumlarımız için seni seviyorum kızım

 5. Şimdi hiç önemli değil sayfaların kapanması geçmiş sayfalara ana sayfadan girilip okunuyor analizler ve yorumlar teşekkür….

 6. Teşekkürler ana sayfadan adını sen koy ve aile sayfaları duruyor teşekkür Allah razı olsunher dileğiniz gercek olsun Allah rahatlık versin…

  • Özgür teyze bazı hatalar oluşuyor, bir türlü çözüm bulamadım, yorumları o yüzden kapamıştım.

 7. HAYIRLI GECELER ÇOK İÇİM GİTTİ O KADAR GÜZEL DOSTLUK DİZİ İLE SİLİNDİ VE GEÇMİŞE DÖNÜK SAYFALARI OKUMAK……. ALLAH KALBİMİZDE DİLİMİZDE GÜZELLİKLERİ DAŞM EYLESİN GÜLAY’CIM VE GÖNÜL DOSTLARIM TATLI UYKULAR RÜYALAR ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZDE BİRLİKTE AMİNN SEVGİMLE KALIN…..

 8. ☀️SAVAŞÇI☀️DİZİSİ ÇOK GÖZEL AZERİ HALKIN OYUNCULARIN BU DİZİDE YER ALMASIN ALKIŞDAYIRAM☀️TÜRK HALKI☀️☀️AZERİ HALKI☀️OYUNCULARI SAVAŞÇI DİZİSİNE☀️VETEN MİLLET☀️BİRLİKİN VE TEROLİSTLERE KARŞI MÜBARİZELERİN GÖZEL BEKŞ ETMİŞLER DİZİYE OYUNCULAR ÇOK EMEK SERF EDİPLER DİZİ İNDİKİ DÖVRÜMÜZÜN GERÇEKLERİN BİZE YAKLAŞDIRIR TEROLİSTLER VETENE ZERER VERMEK ÜCÜN ELİNDEN GELENİ YAPIR KAN KİMİ KOMUTANLAR ONLARIN PLANLARIN POZAR AMA BU MÜBARİZE KURBAN İSTER KAN SEVDİYİ KADINI KAYIP ETDİ ONUN ÜCÜN BU KAYIP DEYİL SEVDİYİ KADININ ALYANSI ONUN UMUDU OLUR SAVAŞÇI DİZİSİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ SAVAŞ☀️VETEN☀️ÜCÜN BİRLİK ÜCÜN TORPAKLARIN AZADLIĞI SAVAŞÇILARA BAĞLI☀️SAVAŞÇILARIN☀️KAPILARIN☀️ŞEHİDLER☀️ACIR SAVAŞÇI DİZİSİNDE GÖRÜNEN HALKLARIN BAYRAKLARI VE İSTİKLAL MARŞI DİZİYE IŞIK BEKŞ ETDİ SAVAŞÇI KARANLIKLARI YOK EDİR VETENE IŞIK VERİR☀️ŞEHİDLERİN☀️KANIN YERDEN GÖYE YÜKSELDİR ALKIRMIZI BAYRAĞIMIZ ŞEHİDLERİMİZİN KANIN YAŞATIR BAYRAĞIMIZ GÖYLERDE HER ZAMAN BUNU SAVAŞÇILAR YAPDILAR SAVAŞDA☀️ŞEHİD☀️OLAN☀️ŞEHİDLERİMİZE☀️ALLAH REHMET ETSİN

 9. Bir litre gözyaşı son zamanlar izlediğim en etkileyici ve oyunculuk performansı açısından en iyi dizi saçma diziler varken bu diziyi bitirmeyin

 10. ❤️ELİMİ BURAKMA❤️DİZİSİ AZAL ABİSİNE KOVUŞDU ABİSİ MERD İSE ABLASINA KOVUŞAMADI MERDİN ABLASINA KARŞI SEVGİ DÜŞÜNÇELERİ TAMAMAEN UZAKLAŞIP BÜTÜN BUNLAR ÖĞEY ANESİNE BAĞLI ÖĞEY ANESİN SADEÇE PARA DÜŞÜNDÜRÜR AZAL ÇARESİZ MERD AZALA KOVUŞMASI ÇOK ZOR MERDİN KARŞISINDA ÇOÇUK AÇISI CEKMİŞ BİR ANE VAR FATMA FATMA MERDE ZERER VEREMEZ ESİL ZERERİ ÖĞEY ANENİN KECMİŞİ VEREÇEK MERD MUTLU OLMASI ÜCÜN ONA AZALIN TEK SEVGİSİ YOK ONA YENİ HAYAT VERİLMELİ BU HAYATDA ÖĞEY ANE OLMAMALI BU HAYATDA❤️FERİDE HANIM❤️KİMİ İNSANLAR OLMALI FERİDE HANIM MERDE DAYAK OLAÇAK AZALA DAYAK OLDUĞU KİMİ MERD ŞARKI ANLAMIN ANLAYAN ÇOÇUK ŞARKI ONUN HAYATIN MUTLU EDİYOR AZAL ÇARESİZ BU CARESİZLİKE ÇENK KÖMEK EDEÇEK ÇENKİ̇N HAYATIN KARA BULUD ALDI KECMİŞİNDE OLAN YARDIMININ KARŞILIĞIN KÖTÜLÜKLER ALDI ÇENKİ̇N YENİ DÜŞMENİ HAYATINDA BU DÜŞMEN ABLASINA ZERER VEREÇEK ÇENK BU DÜŞMENLE ÜZ ÜZE GELEÇEK ÇENK KECMİŞİN AÇILARIN TEZ YOK ETMELİ AZAL ÇARESİZ ÇENK DÜŞMENLE ÜZ ÜZE DÜŞMEN ONA DOĞRU ADIMLAYIR BU DÜŞMENCİLİK NİFRETLE BAŞLAYIP AŞKLA BİTE BİLER FERİDE HANIMIN AİLESİ MUTLU OLMALI BU AİLE FERİDE HANIMIN SAHESİNDE BAŞKALARINA EL UZADARAK❤️ELİMİ BURAKMA❤️DEMELİ DİZİ GÖZEL DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

 11. Bir litre gözyaşı dizisi çok anlamlı ve duygu yüklü bir dizi,final yapmasın, haksızlık

 12. Hayirli geceler Tabivki Elimi bırakma. .kizim ben boyle dizi gormedim duygu yüklu…emeği gecenlere tesekkurler…..

 13. ❤️ELİMİ BURAKMA❤️DİZİSİ ÇOK GÖZEL DİZİ BU DİZİNİN GÖZELİKİN YUVADA OLAN BÖYÜKÜN AİLE BİRLİKİN YARATMASIDIR❤️FERİDE HANIM❤️ELİNİ BURAKMIR KİMSESİZ İNSANLARDAN KÜÇÜK KIZ ÇOÇUKLARINA ANE ABLA OLUR HAYATDA İNSANLARA DAYAK OLUR BU DAYAK PARA PUL DEYİL BU DAYAK SADEKAT SEVGİ AİLE DEYERLERİN BİLMEKDİ FERİDE HANIM VAR VARLIĞIN AZALA VERMESİNE AİLE KIZĞIN BU KIZĞINLIK KECEÇEK ORTADA SEVGİ YARANAÇAK AZAL VAR DÖVLET İSTEMEZ ONU AŞK VE KÜÇÜK ABİSİ NARAHAT EDİR ABİSİ ÖĞEY ANENİN KURBANI OLDU AŞKI İSE PARA PULA BAĞLI BİR ORTAMDA KALDI AZAL ÇENKE AŞKLA BAĞLI FERİDE HANIM BUNLARDAN HABERSİZ FERİDE HANIM YUVASINDA OLAN GERÇEKLERDEN HABERSİZ AZALA KOL KANAD OLDU AZALIN KECMİŞİN AŞKINDAN HABERSİZ ÇENKİ̇N VE AZALIN GÖZLERİNE BAKIR ÇENK VE AZALIN AŞKI YARALI ÇENKİ̇N ANESİ KÖTÜ BİRİSİ HAYATI ANLAMAZ AŞKI ANLAMAZ ONU SADEÇE PARA PUL MARAKLANDIRIR PARA PUL HAYATDA ÖNEMLİ OLMAYAN SEVGİDİ PARA PUL İNSANA AŞK VERMİR AŞKI İNSANDAN ALIP UZAK EDİR FERİDE OBRAZI ÇOK GÖZEL İNSAN HAYATDA BÜTÜN CETİNLİKLER GÖRDÜKDE PARA PUL DEYERLERİN BİLER BU FERİDE HANIMIN DEYERLERİDİ FERİDE HANIM YUVADA SIÇAKLIK BEKŞ ETDİ PARAM PARÇA OLAN BİR AİLENİ AZALIN NEFESİ İLE İSİDEÇEK AZAL ABİSİNİN BEŞİNDE ABİSİ ONA HEM YAKIN HEM UZAK AZAL ABİSİN BÜTÜN PİSLİKLERDEN KORUYAÇAK AZAL ABİSİNİ KORUMAK İSTEYİR VAR DÖVLET ONUN ÜCÜN HECNE OLUR ABİSİN KURTARMAK ÜCÜN HER ŞEYDRN VAZ KECMEYE HAZIR AZAL ABİSİN KURTARAÇAK ÖĞEYİ ANESİ HEBS OLAÇAK ÖĞEY ANESİ AZALIN GERÇEK AİLESİN PARÇALAYIP BU AİLENİ PARÇALAMAK ONU ÜCÜN İYİ OLMAYSÇAK AZALIN ÖĞEY ABLASI ANESİN YOLUN DAVAM EDİR AZALIN AŞKI YOK ETMEK İSTEYİR AMA AŞKI YOK ETMEK OLMAZ AŞK AZALIN ÇENKİ̇N KELBİNDE DAVAM EDİR BU AŞKI ANESİ BELE YOK ETMEYEÇEK ELİMİ BURAKMA DİZİSİ KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ DİZİNİ SONUNDA BÜTÜN KÖTÜ KELPLİ İNSANLAR YOK OLAÇAK SEVEN İNSANLAR BİR BİRİNE ELİN UZADAÇAK ELİMİ BURAKMA DEYEÇEK

 14. Bir litre gözyaşı çok anlamlı ve güzel bir dizi, umarım herkesin dikkatini çeker ve reyting kurbanı olmaz.

 15. Bir litre gözyaşı çok anlamlı ve güzel bir dizi, umarım herkesin dikkatini çeker ve reyting olmaz.

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2018