30 Haziran Cumartesi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Survivor Tolg Show

Her cumartesi merakla beklenen reyting sonuçlarına bu hafta ekrana gelecek olan Survivor finali damga vuracak gibi görünüyor. Bizde bu konuda sezona yeni başlayan Tolg Show ve Kim milyoner olmak ister gibi programlarla birlikte 30 Haziran Cumartesi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Survivor Tolg Show nasıl izlendi mi tutuldu mu sorularına yanıt arayacağız.

30 Haziran Cumartesi günü reytinglerinde yarışacak olan dizi ve programlar ile yarışmaları aşağı liste halinde ekledik. Listede ön plana çıkan programların başında Survivor finali yer alıyor. Kıbrıstaki finalde izlenme ve reytinglerin tavan yapacağı belli ama onu kim takip edecek derseniz biz yazalım tahminlerimizi..

30 Haziran 2018 Cumartesi reytinglerde ilk sırayı Survivor alacak ama ikinci sırada büyük ihtimalle Trt ekranlarında yayınlanacak olan Portekiz – Uruguay Dünya Kupası Maçı yer alacak. Fox tv de sezona yeni başlayan Tolg Show ise dizilerin yokluğunda ilk 5 sıra içinde kendine yer bulacaktır diye tahmin ediyoruz. Açlık Oyunları Alaycı Kuş 30 haziran reytinglerinde oldukça iyi bir oran yakalayabilir. Atv de ise Kim Milyoner olmak ister yarışması var o da iyi reyting alır..

30 Haziran Cumartesi HANGİ PROGRAMI SEYREDECEKSİNİZ?
1. Survivor Final / TV 8
2. Portekiz – Uruguay Dünya Kupası Maçı / TRT 1
3. Tolg Show / Fox TV
4. Açlık Oyunları Alaycı Kuş 2 / Star TV
5. Jackie Chan Ejderha Ateşi / Kanal D
6. Kim Milyoner Olmak İster / ATV
Diğer Programlar
Güldür Güldür TKR / Show TV

30 Haziran Cumartesi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları

30 Haziran Cumartesi Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Survivor Tolg Show Kim Milyoner olmak ister gibi programlardan hangileri kaçıncı olur Ab ve Total izlenme oranları nasıl gerçekleşir lütfen sizlerde yorum ve tahminlerinizi aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür ediyoruz. 30 Haziran Cumartesi Reyting Sonuçlarını pazar gün saat 10 da sizlere sunacağız..

Not: Survivor’un bu akşam yayınlanacak olan büyük finalinde kimin şampiyon olacağını tahmin ediyorsunuz?

30 Haziran Cumartesi Reyting Sonuçlarında survivor birinci

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2018