30 Mart 2018 Cuma Reytingleri Ab Total Reyting Sonuçları

Cuma günleri her hafta yoğun bir reyting yarışı yaşanıyor tv kanallarında. 30 Mart 2018 Cuma Reytingleri Ab Total Reyting Sonuçlarını buradan sizlerle paylaşacağız. Yeni bölümleri ile ekrana gelen diziler oldukça önemli bir reyting pastası alabilmek için var gücüyle mücadele edecekler. 30 Mart 2018 Cuma Reyting sonuçlarında bakalım genel görünüm nasıl..

30 Mart 2018 cuma reytingleri nasıl olacak? 30 Mart cuma gününde hemen her kanalda dizilerin yeni bölümleri ekrana gelecek.  Atv de Aşk ve Mavi 39. bölümüyle, Kanal D de Arka Sokaklar dizisi, Fox tv Şevkat Yerimdar sezon finali bölümüyle, Star tv de İstanbullu Gelin, Show tv de Güldür Güldür Show ve Tehlikeli karım dizisinin tekrarı, Trt1 de Payitaht Abdülhamid dizilerinin yeni bölümleri yayınlanmaktadır. Tv8 ekranlarında ise heyecanlı bir bölüm ile Survivor 2018 de ödül oyunu yarışması yayınlanacak.

30 Mart 2018 cuma günü reytinglerde iddialı olan dizileri de kısa kısa analiz edip sizlerle paylaşmak istiyoruz. 30 Mart Cuma günü Kanal D ekranlarında yayınlanan ve reytinglerde ilk sırada yer almasını beklediğimiz Arka Sokaklar dizisi yer alacak. Geçen hafta reytinglerde ilk sırayı elde eden Arka Sokaklar yeni bölümü ile Kanal D’de yayınlanacak. Ayrıca 30 martta Beyaz Show canlı yayınla 23.45’te Kanal D’de olacak.

ATV ekranlarında 30 Mart Cuma günü reyting sonuçları etkileyecek en önemli dizilerden birisi olan aşk ve mavi dizisi var. Oldukça duygulu ve herkesi ağlatan bir bölümle ekrana gelecek olan aşk ve mavi 30 Mart cuma reyting sonuçlarını nasıl etkileyecek izleyip göreceğiz.

Cuma günleri Star TV ekranlarında yayınlanan ve genellikle 3. veya 4. olan İstanbullu Gelin dizisi bu hafta da izleyicinin merak ettiği yeni bölümüyle ekrana geliyor. Yeni bölümde merak edilen gelişmeler yaşanacak. Geçen hafta dördüncü sırada haftayı tamamlayan İstanbullu gelin bakalım 30 Mart reytinglerinde ne kadar reyting alacak ve kaçıncı sırada yer bulacak totalde?

Fox TV ekranlarında ise 30 Mart Cuma günü Şevkat Yerimdar dizisi sezon finali bölümüyle yer alacak. Geçen haftayı 14. sırada tamamlayan ve oldukça kötü giden reytinglerin ardından sezon finali yaparak yaz aylarında tekrar başlayacak olan dizi izleyenlerini şaşırtacak bir reyting alabilir mi 30 martta izleyip göreceğiz. Show TV ekranlarında 30 Mart Cuma günü Güldür Güldür Show yayınlanacak.


TRT 1 ekranlarında Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümüyle ekrana geliyor. 30 Mart reytinglerinde kaçıncı sırada yer alacak Payitaht Abdülhamid sizce?  TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 diğer günlerde oldukça iyi reytingler alıyor. Geçen hafta cuma günü 3. sırada yer alan program bakalım bu cuma iletişim oyunu ile kaçıncı sırada yer alacak izleyip göreceğiz.

30 Mart 2018 Cuma günü Reyting sonuçlarına bir sonraki gün cumartesi günü saat onda sizlere buradan paylaşacağız ve konumuzu güncelleyeceğiz. Şimdilik geçen haftanın reyting sonuçları sizlerle paylaşıyoruz yorum ve görüşlerinizi lütfen sizde aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Mart 2018