30 Mayıs Avlu 44. Bölüm Analizi Tüyoları Bilgileri? Avlu Bitti mi?

30 Mayıs Avlu 44. Bölüm Analizi Tüyoları Bilgileri? Avlu Bitti mi?

Avlu 44. bölüm

Avlu 30 mayıs Perşembe akşamı sezon finali ile ekranlara gelen Avlu da ayrılan oyuncular tek tek ölmeye başladılar, Zerrin müdür’ün Kudret kontrolünde olan hapishane de rehin tutulması, Avlu Derya’nın (Simel Keçicioğlu) diziye veda etmesi geceye damga vuran olaylar arasında.

Sezon Finalinde Kudret ölerek diziye veda edecek ve İsyan bastırılarak her şey normale dönecektir, Sezon finali olmasının sebebi yeni sezon da da Avlu sevenlere yeni platformda Avlu’nun devam edeceği anlamına geliyor.

30 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelecek olan Avlu dizisi 44. bölüm hakkında bilgiler ve tüyoları sizlerle paylaşacağız, 23 Mayıs ta ekrana gelen 43. bölümde daha önce bahsetmiş olduğumuz yeni sezonda da yeni bölümleri ile ekrana gelecek olan yabancı dizi La Casa De Papel’e benzetilen Avlu da İsyan devam ediyor.

Avlu Sezon Finali kudret

Avluda Kendi içlerinde savcılarında olduğu mahkeme kurararak zerrini yargılayıp suçunu itiraf ettiren deniz ve azranın planı işlerken Oktay ve oğuz tünelin çıkışında kimi bekliyor?

Avluda açılan kaçış tünelinden Deniz’in çıkacağı tahminlerimizin arasında. Tünelden kimin çıkacağı sahne sezon finale saklanıyor olabilir.
Zerrinin emele silahın yerini söylemesiyle silahı alan emel kudretle işbirliği yapar. Zerrinin emeli ölen kardeşi zeynebe benzetmesi zerrin’in çıkış noktasımı olacak yoksa Deniz ve Azra’nın engellerine takılacak.

Dizi de her hafta bir kamu spotunu konu alan avlu bu hafta yine kadına şiddet olaylarına diikat çekti. Avlu da tüm şiddet gören kadınlrın ifadelerini dinleyen savcı bu durumdan vicdan azabı duyup zerrin’in sonunun gelmesine yardımcı olabilceğini düşünüyoruz.

Dışarda oktay ve oğuzun çalışmaları devam ederken Oktay’ın hafızasında kalan Necdetin evindeki posta kutusundan çıkan canlı deliller Tolga polisin işini kolaylaştırıp Zerrinin ipinin çekilmesine yardımcı oldu.  Peki kudret bu durumu fırsat haline cevirecek mi?

İçerdeki kaosu fırsat bilip Deniz’i öldürmek için harakete gececek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2019