30 Mayıs Çarpışma 24. bölüm fragmanı analizi tüyoları?

30 Mayıs Çarpışma 24. bölüm fragmanı analizi tüyoları?

30 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan Show Tv‘nin sevilen aksiyon dolu dizisi  Çarpışma 24.Bölüm de neler olacak dizinin setinde geçen hafta  Zeynep ve Kadir‘in el ele ölüme yürümeleri reytinglerinin artmasında büyük rol aldı başarılı ve izleyicilerin yoğun ilgi gösterdiği dizide bu hafta neler olacak ? Zeynep‘in başı dertte mi ? Zeynep ve Kadir evlenebilecekler mi ?  Finale haftalar kala dizide aksiyon gün geçtikçe artıyor !

Çarpışma 23. Bölümde Neler Oldu ?

Perşembe akşamları ekranlarda fırtınalar gibi esen Çarpışma dizisi 23.Bölümde Kadir, annesi Asiye’nin gözlerinin önünde öldürülmesiyle büyük bir şoka ve geçici bir inkar sürecine girer. Cansız Zeynep’e kurtuluşu için 24 saat süre verir Kadir’i arar ve bu zaman zarfında Zeynep’i bulamazsa, sevdiği kadının paramparça olacağını söyler. Cansız, Kadir’in ardından Veli’yi de arar. Ona da kendisine 24 saat içerisinde bir kaçış planı hazırlamasını, aksi halde Zeynep’in öleceğini söyler. Diğer yandan Kerem Kadir’e gider ve Cemre’ye ulaşamadığını Demir’in onu alıkoymuş olabileceğinden endişelendiğini söyler.

Kadir, Demir’in yerini bulmak için Veli’den yardım ister. Cansız’a da Cemre’nin Demir tarafından kaçırıldığı haberi gelir. Selim’e Cemre’yi koruyacağına dair sözü olan Cansız adamlarına Cemre’yi  getirmeleri için emir verir. Belma, Cemre’nin Cansız’ın adamlarınca götürülmesine tanıklık eder ve onları takip eder ve Cemre’nin getirildiği yeri hemen Kadir’e söyler . Kadir, Veli ve Kerem Cansız’ın Zeynep’i ve Cemre’yi alıkoyduğu yere gelir. O sırada iki taraf arasında bir mülakaşa yaşanır ve malesef ki o esnada Cemre yaralanır. Cemre iyileşecek mi ?

Çarpışma 24. Bölümde Neler Olacak ? Kadir Zeynep’i Kurtarabilecek mi ?

Cemre hastaneye kaldırılacak ve ölüm ve yaşam arasındaki savaşı hastanede devam edicektir. Cemre’nin bu durumu herkesi derinden sarsarken Kadir‘in hüznü iki katıdır çünkü kurtarması gereken bir kişi daha vardır ki oda bombalar içerisinde esir olan Zeynep.Kadir Adalının yaşıyacakları bununlada sınırlı değldir. Eşini ve kızını kendisine kurulan bir tuzakta kaybedecektir. Kızının ve eşinin kendisi yüzünden öldüğünün farkında olan Kadir Adalı derin bir hüzün içerisindir. Diğer yanda Cemre cezaevine gider ve Demir’le yüzleşir. Kerem  Cemre’nin her zaman olduğu gibi en büyük destekçisidir.

Veli, İstanbul’dan ayrılmaya karar verecek ve şehirle vedalaşmaya başlayacaktır. Ancak hiç beklemediği bir anda, hiç beklemediği birinden bir mesaj alır. Canlar yanacaktır ve ölüm kapıyı bir kez daha çalmıştır.Yaşadığı acı olayın ardından girdiği  ruhsal bunalım yüzünden Kadir kendi yaşamından vazgeçme noktasına gelmiştir ve bu ruh halindeyken aracının direksiyonuna geçen Kadir  bir trafik kazasına karışıp  karıştığı trafik kazası sonucu hayatı değişen Kadir Zeynep ile evlenebilecek mi ?

Çarpışma Dizisi Ne Zaman Final Yapacak ?

Show Tv ekranlarının perşembe akşamları büyük bir ilgi ile takip edilen aksiyon dolu sahnelere yer veren  Çarpışma dizisi  30 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak olan 24. bölümü ile ekranlara veda edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2019