30 Nisan 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Survivor Yasak Elma

30 Nisan pazartesi reytinglerinde Söz dizisinde Karabatak yeni bir kızla tanışırken Söz dizisinde işler karışıyor ve Vartolu Saadeti kaybetmek üzere söz nişan yapılıyor Saadete. Siyah Beyaz Aşk bildiğiniz gibi giderken 30 Nisan pazartesi günü Survivorda büyük bir heyecan var bakalım kim elenecek. Yasak Elma ise iyi izleyici çekmeye devam ediyor..

En merak edilen hususlardan birisi de 30 Nisan 2018 Reytingleri Söz Çukur Survivor Yasak Elma Siyah Beyaz Aşk gibi dizilerden hangileri ne kadar reyting aldı? Diziler iyice rekabet seviyesini üst sıralara taşımaya başladılar. 30 Nisan pazartesi günü en çok hangi kanal izlendi hangi dizi ve film veya program takip edildi total ve Ab reyting sonuçlarını sizler için bu sayfaya yazacağız.

Pazartesi akşamlarına damga vuran Söz dizisi star tv ekranlarında yayınlanırken geçen haftayı ilk sırada tamamladığı ve yeniden liderliği eline geçirmesi nedeniyle oldukça mutlu oldu kanal e dizi yapımcısı. Ancak bu başarıyı devam ettirmek ve Söz dizisini zirvede tutmak en büyük hedef olsa gerek. Bakalım 30 nisan reytinglerinde söz dizisi kaçıncı sırada yer alacak..

Show tv de ekrana gelen Çukur dizisi ise oldukça güzel ve kalitesi bir dizi. Söz dizisi ile tatlı bir rekabet var aralarında. Bir hafta biri  diğer  hafta diğeri ilk sırada yer alırken artık tüm dizilerin iyi izlenme oranları yakalamaya başladığını açıkça dile getirebiliriz. 30 nisan pazartesi Çukur dizisi reytingleri bakalım nasıl gelecek..

30 Nisan 2018 Reytingleri ve sonuçları Söz Çukur Survivor Yasak Elma Kim Ne Kadar İzlendi? sorusuna detaylı yanıtı ancak salı günü resmi reytingler açıklanınca yanıt vereceğiz. Ancak öncesinde Dizilerin tahmini oranlarını sizlerle paylaşmak ve hangi dizi ne kadar reyting alır bunu tahmin etmek isteyenler için dizileri yazmak istiyorum buraya..

1. Söz / Star TV
2. Çukur / Show TV
3. Siyah Beyaz Aşk / Kanal D
4. Kim Milyoner Olmak ister / ATV
5. Yasak Elma / Fox TV
6. Survivor / TV 8

30 Nisan 2018 Reyting sonuçları nasıl oluşur lütfen yukarıdaki dizilerin tahmini sıralamasını aşağı yazınız. Şimdiden tüm katılımcılara teşekkür ederiz. 30 Nisan 2018 Reyting sıralamasını sizlerde aşağı yazarak eş ve dostlarınızla paylaşınız lütfen…

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

30 Nisan 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Survivor Yasak Elma (6 Yorum)

Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2018