30 nisan 2019 survivör kim elendi? Elenen isim kim?

Tv 8 in reyting rekorları kıran yarışma programında bu hafta kim elendi? Elpida ve Spyros’un aday olup potaya girdiği  hafta kim elendi?

30 Nisan 2019 survivörda yunan halkının elediği isim Elpida Meziridou Oldu

Elpida Meziridou kimdir? 30 nisan survivör Elpida elendi.

Elpida Meziridou bugün Survivor’da iki eleme adayından biri olarak belirlendi. Siyah takımda mücadele eden Elpida Meziridou kaybedilen iki dokunulmazlık oyunun arkasından yapılan konseyde eleme adayı olarak gösterilmişti ve elenen isim oldu.

28 yaşında olan Elpida Meziridou, Kıbrıs’ta yaşamakta. Bir inşaat firmasında satış danışmanı olarak çalışıyor. Crossfit, kick boks ve atletizm sporlarını yapıyor. Her türlü hallerde durumlarda sakin ve pozitif olduğunu dile getiren Elpida, kendisini hırslı, neşeli ve dinamik olarak tanımlıyor.

Elpida instagram adresi nedir?

Yunan yarışmacının kullandığı instagram hesabı ”elpida09mess”

Elpida Neden Elendi?
Genelde hem gülen takıma pozitif enerji katan Elpida takım arkadaşlarının oylama sonucu potaya girdi ve haftanın elenen ismi oldu peki ya Elpida’yı takım arkadaşları potaya niçin soktu?

Haftalar geçdikce survivörda  elenenlerın sayısı artıyor ve çember daralıyor. Tüm yarışmacılar için potaya girmek an meselesi. Elpida’ya gelirsek potaya girmesini takım arkadaşları çoğunlukla performansı düşük olduğu için onun adını yazdıklarını söylüyorlar.

Elpida’nın survivördaki güncel puan sıralaması

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2019