30 Nisan Fatih Portakal Neden Yok Fox tv Ana Haberi Sunmuyor Ne Zaman Gelecek Sunacak?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız 30 Nisan Fatih Portakal Neden Yok Fox tv Ana Haberi Sunmuyor Ne Zaman Gelecek Sunacak? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. 30 Nisan Fatih Portakal Neden Yok Fox tv Ana Haberi Sunmuyor Ne Zaman Gelecek Sunacak? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

30 Nisan Fatih Portakal Neden Fox tv Ana Haberi Sunmuyor Ne Oldu? Fatih Portakal cuma günü ana haberin sunuculuğu yapmadı. Onun yerine haftasonu haberlerini sunan Gülbin Tosun sundu. Ama seyirciler Fatih Portakal’ı çok merak etti. Neden ana haberleri sunmadı kovuldu mu başka bir sorunmu var diye merak edenler oldu. Bizler de sizlere bu konuyu bilgilendirme amaçlı açıyoruz.

Fatih Portakal haber bülteninden önce her zaman yaptığı gibi mesajların yazılması için tabela daha yazısını söyledi. Sonrasında haberlere çıkmadı. Hafta içi haberlerini sunan Fatih Portakal cuma günü haberlere çıkmadı. Haftasonu haberlerini sunan Gülbin Tosun açıklama yapmadan ana haberleri sundu.

Bunun üzerine de seyirci Fatih Portakal’ın neden haber sunmadığını merak etti. Fatih Portakal haber bülteninden yaklaşık 2 saat sonra twitter dan mesaj yazarak hayranlarını mutlu etti. Fatih Portakal mesajında sadece “Kovulmadım :)” dedi. daha sonrada yeni bir twit attı en aşağıdaki twiti..

Fatih Portakal’ın sunduğu haber programı reytinglerde dizilerle yarışıyor. Fatih Portakal’ın sunduğu ana haber çoğu diziden yüksek reyting alarak hafta içi her gün ilk 5 te yer alıyor. Bu reyting başarısına sahipten Fatih Portakal haberlerden ayrılmaz buna kanalda izin vermez.

30 Nisan Fatih Portakal Neden Fox tv Ana Haberi Sunmuyor Ne Zaman Gelecek Sunacak?

30 Nisan Fatih Portakal neden yok niçin ayrıldı kovuldu mu gibi sorular ilk akla gelse de Twitterden yaptığı açıklama ile Fatih Portakal kovulmadım demiş ama başkada açıklama yapmamıştı. Son gelen haberlere göre kovulmamış ama istifa etmiş. Ama kendi ağzından duymadan da inanmak istemiyoruz açıkçası.. Sizce kovuldu mu istifa mı etti?

İşte son yolladığı twit: Pazartesi başlayacam demişti ama henüz yok ortalıkta. Babasına da geçmiş olsun diyoruz bu arada..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

30 Nisan Fatih Portakal Neden Yok Fox tv Ana Haberi Sunmuyor Ne Zaman Gelecek Sunacak? (6 Yorum)

 1. Ekranlarda Fatih portakalı görmek istiyoruz . Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 2. Fatih bey çıksın onun dürüstlüğü yandaşsız haber sunumunu seviyoruz ben başka kanalın haberini izlemiyorum

 3. Haber spiker lerinin Bağırarak
  Haber sunmalarından nefret ediyorum..
  Haber in içinde magazinin ne iş var zaten yeteri kadar magazin programları mevcut
  HABER spikerlerinde diksiyon yok habercilik anlayışı yok
  Standard bir HABER sunma saati
  Yok bunlarla kim ilgileniyor
  Artık bir çeki dūzen verilse şu Televizyon Dünya sına
  Hepsi saldım çayıra Mevlam gayıra hesabı hepsi bir yarış içinde tabiiki yarış olucak ama yinede değişin bir şey yok aynı hamam aynı tas
  Bunları muhattablarına havale ediyorum.
  En yakın zaman da bir důzene kavuşmasını umutları bekliyorum .

Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2018