31 Ağustos 2018 Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı Birinci Oldu?

31 Ağustos 2018 Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı Birinci Oldu?… Zuhal Topal evlilik programı RTÜK kararıyla yayından kaldırıldığından beri uzun süredir ekranlarda yer almıyordu. Uzun zaman sonra Zuhal Topal yemek programı ile ekranlara döndü. 27 Ağustos pazartesiden itibaren yayınlanmaya başlayan Zuhal Topalla Sofrada programı cuma günleri de haftanın finalini yapıyor.

Pazartesi 5 yeni yarışmacı takımı katılıyor yarışmaya. Zuhal Topalla Sofrada programında gelinler ve kaynanalar birlikte yarışıyorlar. Gelinler yemekleri pişiriyorlar kaynanalar ise sofrada yemekleri tadıyor. Her gün bir gelinin evine konuk oluyorlar. Yemekleri gelinler yapıyor kaynanalar tadım yapıp puan veriyorlar. Ev sahibi kaynana gelini korurken diğer kaynanalar yüklenerek puan düşürmeye çalışıyorlar.

31 Ağustos cuma günü Zuhal Topalla Sofrada programında haftanın finali yapılıyor. Bu haftanın gelin ve kaynanaları tüm hafta yemek yaparak yarıştılar. Cuma günü de son yarışmacı yarıştı ve puanlar verildi. Tüm hafta boyunca en yüksek puanı alan gelinler kazanan takım oluyor. Yarıştıkları günde en iyi yemekleri yapan ve misafirperverlik gösteren gelinler ve kaynanalar 10.000 TL kazanıyor.

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, gelin ve kayınvalideleri buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Yapımcılığını Dual Yapım’ın üstlendiği program hafta içi her gün 16.30’da Fox TV de yayınlanacak.

Zuhal Topalla Sofrada yarışması 31 Ağustos cuma hafta finalinde birinci olan hangi gelin ve kaynana oldu? 10.000 TL ‘yi kazanan gelin kaynana kimler oldu?

Bu haftanın birinci Sevim Hanım ve Derya oldu. 10.000 TL kazandılar.

Zuhal Topal 31 Ağustos Cuma Bu haftanın birinci Sevim Hanım ve Derya oldu. 10.000 TL kazandılar. 

Zuhal Topal 31 Ağustos final videosu tekrarını izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

31 Ağustos 2018 Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı Birinci Oldu? (3 Yorum)

 1. Zuhal topal’ı tebrik ediyorum..çok adaletli..
  Sunuculuğunu konuşturdu resmen..
  inşAllah hep adaletli kalır.

  • Adalet olmadan olmaz ferize hanım el vicdan zuhal hanımdan ben şunu beklerdim tekrar oylamaya alacaktı yarışmacıları sevim hanım o ödülü olan parayı nasıl yiyecek merak ediyorum

   • Zuhal hanım o programın sunucusu tekrar oylama diye bir şey olamaz o bir yarışma ben zaten 1.olan kişinin parayı hak ettiğini sőylemedim.
    Nasıl harcayacak konusunuda kendisi dūşūnsūn ..
    Tabii vijdanı varsa.

Eklenme Tarihi: 31 Ağustos 2018