31 Aralık Pazar Hangi Dizi Var Hangisi Yok İşte 2018 Yılbaşı Akşamı Tv Yayın Akışları

31 Aralık 2017 Pazar Günü Yılbaşı Akşamı hangi dizi ve programlar ekrana gelmeyecek merak ediliyor. 2018 yılına girerken bütün kanallarda yılbaşı özel programları olacak ve diziler ile bazı programların yayın akışlarından çıkarılması gündeme geldi. Özellikle 31 aralık pazar akşamı ekrana gelmesi beklenen Fox tv de Savaşçı Dizisi Atv de Cennetin Gözyaşları Star tv de Dolunay Trt1 de Aslan ailem dizileri olacak mı olmayacak mı yılbaşı programlarından dolayı 31 Aralık 2017 Pazar akşamı yayınlanacak mı merak konusu oldu.

31 Aralık 2017 Fox Tv Savaşçı Dizisi VAr mı Yok mu? Savaşçı dizisi ile ilgili her hangi bir açıklama henüz yapılmadı ancak Fox tv iyi reyting alan bu diziyi büyüh ihtimalle yayınlayacaktır. Ancak Tolg Show ve Yaparsın Aşkım programlarının yılbaşı için özel bir hazırlık yaptığı ve 2018 yeni yıla dizi ile değil bu neşeli tolg show ve İlker Ayrıkın sunacağı Yaparsın aşkım isimli eğlence programı ile giriş yapmayı hedefliyor Fox tv. Hafta programı ve yayın akışı açıklandığında ayrıca yazacağız.

Atv 31 Aralık 2017 pazar Cennetin Gözyaşları yayınlanacak mı yılbaşı gecesi ekrana gelecek mi? Oldukça merak edilen bir dizi olan ve yılbaşı akşamı 31 aralık pazar günü Cennetin Gözyaşları var mı yok mu gibi soruların çok merak edildiği bir dizi. Atv genelde yılbaşı akşamlarını çok fazla süsleyip püsleyen bir kanal değil. Kim Milyoner olmak isterin 2018 yılbaşı özel yayını yapacağı ve 31 aralık akşamı Cennetin Gözyaşları dizisinin yayınlanacağını tahmin ediyoruz. Kesin yayın akışı henüz açıklanmadı.

Star tv 31 aralık pazar akşamı yılbaşı programına en çok önem veren kanallardan birisi durumunda. Geçen yıl Tarkanı sahneye çıkaran ancak umduğu reytingi bulamayan Star tv bu sezon da Sibel Can ile anlaşmış durumda. Dolunay dizisinin final bölümü ile ekrana geleceğinden bahsediliyor ama kesin olarak 31 Aralık 2017 Dolunay var mı yok mu gibi sorular için verilecek net cevabı star tv açıklayacak.

Trt1 ekranlarında yayınlanan Aslan Ailem dizisinin ise 31 aralık pazar günü aynen devam edeceği açıklandı. Trt1 de yılbaşı için özel bir hazırlık olmasa da milli piyango çekilişi olma ihtimalinden dolayı Aslan ailem dizisinden sonra ekranın dolu olacağı ve yoğun bir gece yaşanacağı söylenebilir Trt yılbaşı için.

Show tv de yayınlanan herhangi bir dizi olmadığı için yılbaşı akşamı hazırlanan program uygulanacak. Kanal D de ise Çocuklar Duymasın Yılbaşı özel bölümü ekrana gelecek. Çocuklar duymasın 31 aralık var mı yok mu sorusuna evet var yeni ve özel yılbaşı bölümü ile Kanal D de ekrana gelecek açıklamasını gönül rahatlığı ile yapabiliriz.

31 Aralık Hangi Dizi Var Hangisi Yok Yılbaşı programları için özel yayın akışlarını bu şekilde sizlere sunuyoruz. Değişiklikler olabilir, oldukça sayfamızı güncelleyeceğiz. Mutlu Yıllar dileriz, sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. 31 Aralık Pazar Hangi Dizi Var Hangisi Yok İşte Yılbaşı Akşamı Tv Yayın Akışları

Tv8 de O ses Türkiye yeni yıl 2018 özel programı yayınlanacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

31 Aralık Pazar Hangi Dizi Var Hangisi Yok İşte 2018 Yılbaşı Akşamı Tv Yayın Akışları (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017