31 Mart 2019 Başkan Erdoğan Ankara Balkon Konuşması Videosu

31 Mart 2019 Başkan Erdoğan Ankara Balkon Konuşması Videosunu buradan sizlere duyuracağız ve Cumhurbaşkanı Erdoğanın halka teşekkür ettiği ve balkon konuşması olarak basına yansıyan konuşmanın videosunu buradan sizlere sunmak ve 31 Mart 2019 Yerel seçimler için teşekkür konuşması açıklamalarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Balkon Konuşması Videosu 31 Mart gecesi sizlere buradan canlı yayınla sonrada video olarak sunulacak.

31 Mart Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Balkon Konuşması Video31 Mart 2019 Pazar Başkan Erdoğan Ankara Balkon Konuşması Videosu

Yerel seçimlerin yapıldığı ve Hükümete ve Cumhurbaşkanına da bir güven oyu veren 31 Mart 2019 pazar günü yapılan seçimlerin hemen ardından Başkan Erdoğan İstanbul ve Ankara’da Balkon Konuşması yaptı izlemek dinlemek isteyenlere burada videosunu sunuyoruz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Balkon Konuşması Videosu 31 Mart 2019 Pazar:

Recep Tayyip Erdoğan 24 haziran pazar günü yapılan seçimleri büyük bir farkla kazanıp Türkiye Cumhuriyeti devletinin ilk Başkanı olunca onun İstanbuldan Ankaraya gelip Ak parti genel merkezinde yapacağı Balkon konuşması da merak konusu oldu. 25 Haziran Başkan Erdoğan Ankara Balkon Konuşması Canlı Video izlemek için dizihaberi.tv sitemize hoş geldiniz. 25 Haziran Başkan Erdoğan Ankara Balkon Konuşmasını buradan sizlere sunuyoruz.

25 Haziran Başkan Recep Tayyip Erdoğan almış olduğu 52.5 oranındaki oy ile ilk kez uygulanmaya başlayacak olan başkanlık sisteminin ilk Başkanı olarak tarihe geçti. Teşekkür konuşmasının ilkini İstanbulda yapan Erdoğan daha sonra Uçakla Ankaraya geçerek burada Ak Parti genel merkezinde Ankarada bir Balkon Konuşması yaparak sevenlerine ve tüm Türkiye’ye hitap etti, Bu balkon konuşmasının tamamını Canlı Video izlemek için buradan takip edebilirsiniz.. 25 Haziran Başkan Erdoğan Ankara Balkon Konuşmasında neler söyledi videodan izleyebilirsiniz.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Yurt dışındaki Türklerden oldukça yüksek oranda oy aldı. Tüm batı ülkelerindeki Tğrk vatandaşlarımız ve mazlum coğrafyalar Erdoğan’ın zaferini kutluyor. Can Azerbaycan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim zaferini kutlayan ilk ülke oldu yine.. Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın balkon konuşmasını buradan sizlere sunuyoruz. Sizlerde 25 Haziran Başkan Erdoğan Ankara Balkon Konuşması hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan Vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun. Allah yar ve yardımcısı olsun.. 25 Haziran Başkan Erdoğan Ankara Balkon Konuşmasının bir bölümü:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

31 Mart 2019 Başkan Erdoğan Ankara Balkon Konuşması Videosu (4 Yorum)

 1. ☀️Türk Halkın☀️31 Mart Seckileri İki Kere Yaşaması Üzüçü Çumuritifakı Birinçi Olması Diş Ve İç Düşmenleri Üzdü☀️Türk Halkın☀️Ağır İmtahanı Her Zaman Olup Bu İmtahanı Rabbimin Kömeyi İle Kazanıp Düşmenler Türk Halkın Zeyifletmek Ücün İlk Önçe Dollar Savaşı İle Başladı Buda Yetmedi Seckiler Ücün Savaş Acdı Bu Savaşların Kazanmasına İnanırığ Türk Halkı Mezum İnsanların Her Zaman Yanında Olup Onların Duaları Türk Halkın Üzerinde Olsun Bütün Halklarda Ekonimi Kiriz İşsizlik Ola Biler Bunlar Her Zaman Olup Ve Olaçağ Vatanın Miletin Torpağında Düşmen Olmasın Hayatda En Ağır İmtahan Düşmenler Kardaşı Kardaşa Düşmen Etmesidi☀️Recep Tayyip Erdoğan☀️Türk Halkın Düşmenlerden Koruyan Bir Limanıdı Bu Liman Düşmenlere Baş Eymeyip Düşmenler Buna Katlanamaz Her Terefden Savaş Acılar Bu Savaşları Türk Halkı Her Zaman Kazanıp Ve Kazanaçağda☀️Türk Halkına☀️Savaşsız Günler Gözel Geleçek Arzu Ediriz Melekler Türk Halkına Işığ Sacsın Peyğenberimizin Duaları Kölgesi Müselman Ölkelerinde Her Zaman Olsun

 2. REÇEP TAYYİP ERDOĞAN TÜRK KOMUTANI TÜRK HALKININ TARİKİDE YENİ DÖNEM BAŞLADI HAYIRLI OLSUN MÜSELMAN ÖLKELERİNE BU DÖNEM SEVGİ BEKŞ ETDİ TÜRK HALKI SEÇKİLERDE KALİP GELDİ REÇEP TAYYİP ERDOĞAN VETENE MİLETE DEYER VEREN KOMUTAN DÜŞMEN KARŞISINDA EYİLMEZ LİDER DÜŞMEN NE YAPSADA TÜRK HALKIN YIKAMAZ REÇEP TAYYİP ERDOĞAN SESİ DÜNYADA VETENDE DUYULUR BU SES HEC VAKT SUSAMAZ AZADLİK BİRLİK HER ZAMAN ÖNDE REÇEP TAYYİP ERDOĞAN GÜÇLÜ LİDER TÜRK HALKI 2023 -İle KEDER GÖZELEŞEÇEK REÇEP TAYYİP ERDOĞANIN YAPDIĞI BÜTÜN İŞDER TARİKE YAZILAÇAK REÇEP TAYYİP ERDOĞAN BÜTÜN MÜSELMAN DÖVLETLERİN BİRLİKİ ÜCÜN YARDIM EDEÇEK REÇEP TAYYİP ERDOĞAN KOMUTAN SEÇİLMESİ AZERBAYÇAN ÜCÜN BİR BAYRAM OLDU TÜRK HALKI AZERBAYÇAN ÜCÜN HER ZAMAN KÖMEK VE ARKA OLDU AYRILMAZ KARDAŞ OLDU HER ZAMANDA BELE OLAÇAK TÜRK HALKI KECMİŞ DÖVÜRDEN KEHRAMANLAR YETİŞDİREN HALK OLUP BU BELE DAVAM EDEÇEK HER DÖVRÜN KEHRAMANI VAR VE YETİŞMEKDEDİ TÜRK HALKININ İNDİKİ KEHRAMANLIK SEYFESİNE REÇEP TAYYİP ERDOĞANIN ADI YAZILDI 15 Temmuz UNUDULMAZ TARİK BİR KOMUTANIN SESİNE MİLLET VETENİ KORUMAĞA ÜCÜN AYAĞA KALKDI DÜŞMENLER TÜRK HALKINA YAKLAŞAMAZ ONLAR ÜCÜN TÜRK FATEH SULTAN MEHMMED KEHRAMANLIĞI GÖSTEREN BİR HALK OLDU ZÜMRÜDÜ ANKA KUŞU TÜRK HALKININ ÜZERİNDE UÇMAĞA BAŞLAYAÇAK TÜRK HALKININ GÖZELİKİN ÜZERİNE IŞIK SACAÇAK ZÜMRÜDÜ ANKA KUŞU MÜKEDES KUŞDU ZÜMRÜDÜ ANKA KUŞU TÜRKÜYE HALKININ ÜZERİNDE HER ZAMAN GÖRÜNEÇEK

 3. Benim en çok üzüldüğüm konular:
  Havaalanından Taxi’ye bindiğimizde bir an Pat diye kuralsız bir şekilde Taxi’nin önüne bir araba Geçmesi.. abla kural var kimse uymuyor bana sorarsan bende kurallara uymuyorum demesi.. beni çok üzüyor..
  Abla 29 yaşındayım ve 13 yaşından beri trafikteyim demesi çok şaşkınım saygılı efendi bu genç in kurallar var ama uyan yok demesi gerçekten çok üzücü..

 4. Ben.. Sayın Başkanımız:Recep Tayyip erdoğan’ın Avrupa’ya karşı dik duruşunu beğeniyorum
  Hiç bir şeye boyun eğmeyeceğiz ve Allah’tan başka hiç bir şey den korkmayacağız..
  Bu inançla yolumuza devam edip bu (Cennet) Vatan’ı Hain lere zalimlere bırakmayacağız..
  Allah’a emanet ol canım Türkiyem

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2019