31 Mart 2019 Pazar Diziler Var mı Yok mu, Yayınlanacak mı Seçim Günü?

Bu konumuzda 31 Mart 2019 Pazar Diziler Var mı Yok mu, Yayınlanacak mı Seçim Günü? diziler olacak mı yeni bölümleri neden yok sorularına yanıt vereceğiz. 31 Mart Savaşçı var mı yok mu, 31 Mart Kardeş Çocukları var mı yok mu, 31 Mart Nöbet dizisi var mı yok mu, 31 Mart Elimi Bırakma var mı yok mu neden yok niçin fragman yayınlanmadı ne zaman yayınlanacak gibi sorular soruluyor.

31 Mart 2019 Pazar Günü Dizilerin Hiç Biri Yayınlanmayacak beklemeyin Çünkü 31 Mart pazar günü yerel seçimleri olduğu için seçim sonuçları televizyon ekranında verileceğinden dolayı hiçbir kanal pazar akşamı dizi yayınlamayacak. Bu nedenle 31 Mart pazar günü TRT 1’de elimi bırakma dizisi var mı yok mu, 31 Mart pazar günü Show TV nöbet dizisi yeni bölüm var mı yok mu, Star TV Kardeş çocukları 31 Mart pazar var mı yok mu niçin yayınlanmıyor fragmanı çıkmadı veya 31 Mart pazar savaşçı dizisi var mı yok mu gibi sorular izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor.

31 Mart 2019 Pazar Diziler Var mı Yok mu31 Mart 2019 Pazar Diziler Var mı Yok mu

31 Mart 2019 Pazar günü ülkemizdeki seçimler dolayısı ile hiç bir dizi ekrana gelmeyecek. 31 Mart günü Diziler Var mı Yok mu sorusuna hayır yok yayınlanmayacak beklemeyin yeni bölümleri bir hafta sonra ancak izleyebilirsiniz diyoruz ve 31 Mart 2019 Pazar Diziler Var mı Yok mu sorusuna yanıt vermiş oluyoruz.

Elimi bırakma yeni bölüm 31 mart pazar olmayacakElimi Bırakma 31 Mart 2019 Pazar Var mı Yok mu seçim günü yayınlanacak mı?

TRT 1 ekranlarında 31 Mart pazar günü yayına nasıl beklenen Elimi bırakma dizisi yerel seçimlerden dolayı 31 Mart pazar akşamı TRT 1’de ekrana gelmeyecek. TRT 1’de yayınlanacak olan seçim özel programı nedeniyle pazar akşamı yayınlanması beklenen Elimi bırakma dizisi yeni bölümü yayınlanmayacak ve bir sonraki hafta bizi kaldığı yerden 7 Nisan pazar günü yeni bölümü yayınlanmaya devam edecek. Elimi Bırakma dizisi 31 Mart 2019 Pazar neden yok Niçin yayınlanmıyor yeni bölüm ne zaman sorularına bir kez daha cevap yazalım: Elimi bırakma 31 Mart pazar günü seçimden dolayı ekrana gelmeyecek. elimi bırakma dizisinin yeni bölümü 7 Nisan pazar günü TRT 1’de devam edecek.

Nöbet dizisi yeni bölüm 31 mart pazar yok yayınlanmayacakNöbet dizisi 31 Mart 2019 Pazar Var mı Yok mu Yerel seçim günü dizi yayınlanacak mı?

Show TV ekranlarında pazar Akşamları yayınlanan nöbet dizisi 31 Mart pazar akşamı ekrana gelmeyecek. nöbet dizisi 31 Mart pazar günü ülkemizde yapılacak olan yerel seçimler Dolayısıyla Show TV’de sunulacak olan seçim özel programı nedeniyle 1 hafta ertelendi yeni nöbet dizisi 7 Nisan pazar günü Show TV’de kaldığı yerden devam edecek. nöbet dizisi seçim günü var mı yok mu sorusuna bir kez daha yanıt verelim: nöbet dizisi 31 Mart pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek, nöbet dizisinin yeni bölümü 7 Nisan pazar günü.

Savaşçı yeni bölüm 31 mart pazar yokSavaşçı dizisi 31 Mart 2019 Pazar Var mı Yok mu Seçimde Savaşçı Yeni Bölüm olacak mı?

Fox TV ekranlarında pazar Akşamları yayınlanan savaşçı dizisi 31 Mart pazar akşamı ekrana gelecek mi yeni bölümü ile yayınlanacak mı diye soranlar için hemen cevap verelim. FOX TV’de 31 Mart pazar akşamı yerel seçimlerin sonuçları Fatih Portakal tarafından özel bir programla duyurulacağı için pazar akşamı savaşçı dizisi ekrana gelmeyecek. seçimden dolayı ertelenecek olan savaşçı dizisinin yeni bölümü 7 Nisan pazar günü Fox TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecektir. seçim günü Fox TV’de savaşçı var mı yok mu sorusuna öyle dikte cevap vermiş olduk.

Kardeş Çocukları yeni bölüm 31 martta olmayacakKardeş Çocukları dizisi 31 Mart 2019 Pazar Var mı Yok mu seçimde Star TV’de dizi olacak mı?

Star TV ekranlarında pazar Akşamları yayınlanan kardeş çocukları dizisinin 31 Mart pazar günü yayınlanıp yayınlanmayacağı yeni bölümüyle ekrana gelmeyeceği merak ediliyordu. Star TV pazar akşamı seçim özel programı yayınlayacağı için 31 Mart pazar günü kardeş Çocukları dizisi ekrana getirmeyecek. 31 Mart pazar akşamı yayınlanmayacak olan kardeş çocukları dizisinin yeni bölümü 7 Nisan pazar günü Star TV’de ekrana gelmeye devam edecek. 31 Mart pazar günü hiçbir dizinin yayınlanmayacağı ve dizilerin yeni bölümünün 7 Nisan pazar günü devam edeceğine bir kez daha hatırlatalım.

Bu dizilerin dışında Tozkoparan dizisi 31 Mart pazar akşamı ekrana gelmeyecek. Çünkü Tozkoparan dizisi seçim özel programından dolayı bir hafta ertelendi ve Tozkoparan 7 Nisan pazar akşamı yeni bölümü ile TRT ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Ayrıca Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler 31 Mart pazar akşamı ekrana gelmeyecek. Çünkü Kanal D ekranlarındaki seçim programından dolayı çok güzel hareketler 31 Mart pazar yayınlanmayacak yeni bölüm 7 Nisan pazar akşamı devam edecek. Sizce seçimden dolayı dizilerin ekrana ara vermesi ve bir hafta yayınlanmaması doğru mu? Yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

31 Mart yerel seçimlerine sayılı süre kala ulusal kanallar da gece boyunca seçimin nabzını tutmaya hazırlanıyor. Akşam saatlerinde başlayacak olan seçim özel yayınları nedeniyle FOX’ta ‘Savaşçı’, Star’da ‘Kardeş Çocukları’, TRT 1’de ‘Elimi Bırakma’ ve ‘Tozkoparan’, Kanal D’de ‘Çok Güzel Hareketler 2’ ve Show TV’de ‘Nöbet’in yeni bölümleri 7 Nisan’da izleyiciyle buluşacak. Öte yandan ‘Survivor Türkiye-Yunanistan’ın (TV8) ise bir değişiklik olmadığı takdirde, tıpkı önceki seçimlerde olduğu gibi, yeni bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor.

31 MArt pazar günü diziler olacak mı31 Mart yerel seçimlerine sayılı süre kala ulusal kanallar da gece boyunca seçimin nabzını tutmaya hazırlanıyor.
Akşam saatlerinde başlayacak olan seçim özel yayınları nedeniyle FOX’ta ‘Savaşçı’, Star’da ‘Kardeş Çocukları’, TRT 1’de ‘Elimi Bırakma’ ve ‘Tozkoparan’, Kanal D’de ‘Çok Güzel Hareketler 2’ ve Show TV’de ‘Nöbet’in yeni bölümleri 7 Nisan’da izleyiciyle buluşacak.
Öte yandan ‘Survivor Türkiye-Yunanistan’ın (TV8) ise bir değişiklik olmadığı takdirde, tıpkı önceki seçimlerde olduğu gibi, yeni bölümüyle ekrana gelmesi bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2019