31 Mart Bahtiyar Ölmez Var mı Yok mu Neden Yok Bitti Final mi Oldu?

ATV ekranlarında cumartesi günleri yayınlanmakta olan Bahtiyar Ölmez dizisi 31 Mart Cumartesi günü var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor ne zaman ekrana gelecek gibi sorular merak edilmektedir. Bizde hiç zaman kaybetmeden izleyici tarafından sorulmaya başlanan Bahtiyar Ölmez hakkında bilgi verelim istedik.

31 Mart günü Bahtiyar Ölmez dizisinin olup olmadığını niçin ekrana gelmediğini final kararı ile ilgili bilgileri size aktarmak için bir konu yok açmış bulunuyoruz. Atv’de ekrana gelen sevilen dizi Bahtiyar Ölmez 24 Mart Cumartesi günü 19 bölümü ile erken final yaparak ekrana veda etmiştir. Bu nedenle 31 martta bahtiyar Ölmez yayınlanmayacak Atv de.

Bahtiyar Ölmez dizisi son haftalarda aldığı düşük reytingler sonrasında ATV tarafından sözleşmesi sona ermiş Artık cumartesi günü ekrana gelmeyecektir. Normalde 30 bölüm olarak düşünülen dizi 19. bölümde erken final yaparak ekran macerasını sonlandırmıştır. Ancak dizinin izleyici kitlesi oldukça üzülmüştür bu duruma..

Peki 31 Mart Cumartesi günü Atv ekranlarında ne olacak ne yayınlanacak Bahtiyar Ölmez dizisinin yerine ne başlayacak. Bu soruya Elbette yeni bir dizi olan Masum Değiliz dizisinin başladığını haber vererek cevaplamak isteriz. Geçtiğimiz hafta cumartesi günü erken final yapan Bahtiyar Ölmez dizisinin yerine bu hafta 31 Mart 2018 cumartesi günü Masum Değiliz dizisi başladı ve artık Atv’de bu dizi yayınlanacaktır.

Bahtiyar Ölmez dizisi ekrana erken veda etti ancak izleyicisinin gözünde oldukça güzel bir dizi olarak farklı ve benzeri olmayan bir dizi olarak kalacak. Hem senaryosu hem de oyuncuları ile oldukça farklı olan ve kendini izlettirmeyi başaran ancak yine de düşük reytinglerden dolayı ekrana erken veda eden Bahtiyar Ölmez dizisi izleyicinin gönlüne taht kurmuştu diyebiliriz.

31 Mart Cumartesi günü Bahtiyar Ölmez dizisi ekrana gelmedi ve artık gelmeyecek ancak zaman zaman tekrarlarına ATV kanalında izleyebilirsiniz. Bahtiyar Ölmez dizisinin yerine yayınlanan Masum Değiliz dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi Bahtiyar Ölmez gibi çekici bir dizi mi bu konu hakkında görüşlerinizi merak ediyoruz.

31 Mart Cumartesi akşamı Masum Değilizi izlediniz mi yoksa keşke Bahtiyar Ölmez dizisi yayınlansa mıydı dediğiniz oldu mu, yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarsanız çok seviniriz.

https://www.youtube.com/watch?v=Drbhosc8s_I

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

31 Mart Bahtiyar Ölmez Var mı Yok mu Neden Yok Bitti Final mi Oldu? (7 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Mart 2018