31 Mart Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Masum Değiliz İnsanlık Suçu

Haftasonu ekranı yine karıştı. geçen hafta final yapan ve ekrana veda eden Gülizar dizisinin yerine Kanal D de İnsanlık Suçu dizisi, Atv de ise Bahtiyar Ölmez dizisi yerine Masum Değiliz isimli yeni dizi başladı. Survivor 2018 devam ederken Yeni gelini tahtından etmek için Adı Zehra başlamışken iki dizinin de yeni başlaması ile Cumartesi oldukça rekabetçi bir güne dönüştü.

31 Mart Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Masum Değiliz İnsanlık Suçu Survivor 2018 ve Yeni Gelin dizisinin yanı sıra devam eden Adı Zehra da cumartesi günü reyting için mücadele vermeye devam ediyorlar. Peki en zor günlerden birisi haline gelen cumartesi günleri reyting almak oldukça zorlaşacak gibi görünüyor.

31 MART CUMARTESİ GÜNÜ HANGİ PROGRAMI SEYREDECEKSİNİZ?
1. Survivor / TV 8
2. Yeni Gelin / Show TV
3. Masum Değiliz / ATV
4. Fazilet Hanım Ve Kızları / Star TV
5. Kalk Gidelim / TRT 1
6. Adı Zehra / Fox TV
Diğer Programlar
İnsanlık Suçu / Kanal D
Ah Kalbim / Kanal 7

Bizce oldukça zorlu bir gün olacak bundan sonra cumartesi günleri reyting almak hayli zorlaşacak. 31 Mart Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Masum Değiliz İnsanlık Suçu gibi dizilerden hangisi reyting alabilecek merak ediliyor.  31 Mart Cumartesi Reyting Sonuçlarını ab ve total sıralamasını buradan sizlere aktaracağız.

Sizlerde yorum ve görüşlerinizle 31 Mart Cumartesi Reyting Sonuçlarında Masum Değiliz İnsanlık Suçu gibi yeni dizilerden hangilerinin şanslı olduğunu aşağı yazabilirsiniz. Yorumlarınız bizler için oldukça değerli lütfen aşağı yazınız. 31 Mart Cumartesi Reyting Sonuçlarını doğru tahmin eden olursa ayrı bir tebrik yayınlayacağız onlar için…

31 Mart Cumartesi Reyting Sonuçlarını pazar günü sabah saat 10. da aşağı ekleyeceğiz ve sizlerle paylaşacağız. Yeni sonuçlar gelinceye kadar geçen haftanın sıralamasını hatırlamanız için buraya ekliyoruz. 31 Mart Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Masum Değiliz İnsanlık Suçu hangisi ilk sıralarda yer alacak?

31 Mart Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Masum Değiliz İnsanlık Suçu

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI;

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

31 Mart Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Masum Değiliz İnsanlık Suçu (3 Yorum)

  1. Insallik sucu dizisi heyecanlı ilerleyen bölümlerde nasıl olacak bakalım seyirciyi artiracabilecekmi asi bir genç ve intikami ilginç gorunuyor

Eklenme Tarihi: 31 Mart 2018