31 Mayıs 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Avlu Survivor Bizim Hikaye

Ekranları renklendiren dizilerin her biri birbirinden çok reyting alabilmek için sezon finalleri öncesinde tüm hünerlerini göstermeye başladılar. 31 Mayıs 2018 Perşembe Reyting Sonuçlarında ilk sıralar için mücadele eden diziler ve programlar Avlu Survivor Bizim Hikaye ve Kutül Amare gibi yapımlar yer alıyor ilk sıralarda.

Geçtiğimiz haftalara baktığımızda Avlu ve Survivor oldukça rekabetçi bir şekilde ilk sıralarda yer alırken Bizim Hikaye dizisinde büyük bir düşüş görüldü. Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi de oldukça düşüş gösteren dizilerden bir diğeri olurken Vatanım Sensin 17. sıraya kadar düşüş yaşadı ve artık final vaktinin gelip geçtiğini gösteriyor. Bakalım bu hafta 31 mayısta reytingler nasıl olacak?

Avlu dizisi perşembe günlerine damga vururken reytinglere ortak olacak yeni bir dizi daha başlıyor 31 mayıs perşembe akşamı.. Kocaman Ailem dizisi Atv ekranlarında yeni bir dizi olarak ilk bölümü ile 31 mayısta reyting almaya çalışacak. Kocaman Ailem reytinglerini sizler için buraya özellikle belirterek yazacağız 31 mayısta.. Peki başka hangi dizi ve programlar var perşembe akşamı işte liste ve reytinglerde yarışacak tüm diziler:

31 Mayıs 2018 Perşembe Reyting yarışındaki dizi ve programlar:
1. Survivor / TV 8
2. Bizim Hikaye / Fox TV
3. Avlu / Star TV
4. Mehmetçik Kut’ül Amare / TRT 1
5. Vatanım Sensin / Kanal D
6. Kocaman Ailem / ATV
Diğer Programlar
Güldür Güldür Show / Show TV
Elif / Kanal 7

31 Mayıs 2018 Perşembe Reytinglerini sizlere yarın sabah saatlerinde sunacağız. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle 31 Mayıs 2018 Perşembe Reytingleri hakkındaki fikirlerinizi aşağı yazınız..

 

31 MAYIS PERŞEMBE REYTİNG YORUMU

Perşembe akşamları reytingin zirvesi artık değişti! Uzun bir süre Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye’nin zirveyi kimseye bırakmadığı yarışta, Avlu, sezon sonuna doğru müthiş bir atağa geçti.

Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin’in bir süredir reytingleri düşmeye başlamıştı. Finale doğru ilerleyen dizi, bu hafta da şaşırtmadı.

Ancak Avlu, tüm kategorilerde ilk sıraya yerleşerek, sezonun en çok konuşulan işleri arasında yer almayı başardı ve gelecek sezonu da garantiledi!

Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin başrolünde oynadıkları dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde büyük bir dram yaşandı. Kızı Ecem’in ölümüyle sarsılan Deniz’in hali, ekran başındakileri de gözyaşlarına boğdu.

Dizi, Total ve AB’nin zirvesine oturmayı başardı.

İşte ilk 3’e giren yapımlar:

Total’de Avlu 1., Fatih Portakal İle Fox Ana Haber 2. ve Bizim Hikaye 3.

AB kategorisinde Avlu 1., Fatih Portakal ile Fox Ana Haber 2. ve Survivor 3.

Total’de Vatanım Sensin 12. sırada yer alırken, AB’de ise 4. sıradaydı.

Bizim Hikaye AB kategorisinde 5. sırada yer alabildi.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Mehmetçik Kut-ül Amare dizisi ise Total ve AB kategorilerinde 8. sırada yer aldı.

Atv’nin dün akşam başlayan yeni dizisi Kocaman Ailem de Total’de 15. ve AB’de 10. sırada yer bulabildi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

31 Mayıs 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Avlu Survivor Bizim Hikaye (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2018