31 Mayıs Hercai 12. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

31 Mayıs Hercai 12. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Hercai kitabının yazarı Sümeyye Ezel Koç hakkında bilgiler

31 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelecek olan reyting rekortmeni olan Mardin de çekilen Hercai 12. Bölüm de neler olacak dizinin setinde geçen Miran Reyhan’dan onunla geçirmesi için sadece bir gün istemişti Rayhan Miran ile bir gün geçirmeyi kabul etti mi ? Reyhan ve Miran’ın 24 saati nasıl geçti ? Hercai 10.Bölüm Özeti.. Hercai 11. Bölümde neler oldu ? Hercai 12. Bölümde Reyhan ve Miran’ı neler bekliyor ? Reyhan Hazar Ağa’nın gerçek kızı olmadığını öğrenecek mi ?

Hercai 10. Bölüm Özeti

Reyyan yaşadıklarından uzaklaşabilmek ve doğru kararı verebilmek için Melike’nin köyüne gider ama Miran, Reyyan’ı orada da bulur. Reyhan ve Miran bir kere daha hesaplaşırken Miran Reyyan’ın tekrar kendisine güvenmesi için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Reyyan’ın gidişiyle yıkılan Azat’ın ise bu kadar çabuk pes etmeye niyeti yoktur. Reyyan’ın söylediklerini kabul edemeyen ve kendi kulaklarımla duymadan inanmayacağını söyleyen Azat harekete geçer. Diğer yandan düşmanla iş çevirirken babasına yakalanan Yaren’i Cihan evlendirmeye karar veririr

Evlenmeden Yaren’in durmayacağını düşünen Cihan daha önce Yaren’i istemek için haber yollayan aileye olumlu bir haber yollatır. Evlendirileceğini öğrenen yıkılmıştır dedesinin onu bu evlilikten kurtarabileceğini düşünerek dedesinin yanına koşar fakat dedisi arkasından çevirdiklerini öğrenmiştir ve oda bu evliliğe razıdır. Dedesinin bu tavrı ile karşılaşan Yaren yıkılmıştır bu evlilikten tek kurtuluşunun dedesi olduğuna inan Yaren şimdi ne yapacaktır ?

Hercai 11. Bölümde Neler Oldu ?

Reyyan’ın Azat ile evleneceğini Miran öğrenir ve öfkeden deliye döner. Miran bu evliliğin gerçekleşmesini asla istemiyordur aslında işin aslına bakılacak olursa Azat dışında hiç kimde bu evliliği istemiyordur. Şadoğlu konağında büyük olaylar olacaktır bir kez daha karışan Şadoğul’larını neler bekliyor? Hazar ve Zehra aralarında konuşurken Azat konuşmalarını dinler ve Hazar’ın Reyyan’ın gerçek babası olmadığını öğrenir.Reyyan’agerçekleri söyleyip söylememekte çok kararsızdır.  Reyyan’a Miranı yanlış anladığını söyleryen Fırat’a Reyyan inanmaz.Nasuh Ağanın bir Planı vardır. Azat ve Reyyan’ın evlenmesini aslında istemediğini Cihanı çekerek onunla konuşur.Planından bahseder

Miran ise hala Reyhan’a kendisini ispatlamaya çalışıyordur  Miran Reyyan’ı görmek için konağa gelir Reyyan suskunluğunu bozar. Gönül ile Miranın düğünündeki çekilmiş olan resimlerini mirana verir. Peşini bırakmasını ister. Miran açıklayamaz.Miran bir hışım konağa gelir. Gönül’e Reyyan’a evlilikleri söylediği için onu boşayacağını söyler. Gönül kabullenmez ve bayılır.Hazar vazgeçmesi için Reyyan ile konuşacakken Azat onu görür ve Hazar ile konuşur. Hazar kızını Miran’dan kurtarmak istediği için Azat ile evlenmesinin önüne geçmemekte kararlıdır.

Reyhan’dan ikinci bir şans ister ama Reyhan Miran’ı ne kadar seviyor olsa da Miran’a güvenmiyordur. Miran Reyhan onu dinlemedikçe delirir ve Reyhan’ı kaçırır. Reyhan’ı çocukluğundan beri seven Azat, Miran’ın Reyhan’ı kaçırdığını duyduğunda deliye döner. Reyhan’ı Miran’da sonsuza dek kurtarmayı planlıyordur ve harekete geçen Azat Aslanbey’lerin konağına giderek Gönül’ü kaçırır ve Miran Reyhan’ı getirmez ise Gönül’ü geri vermeyeceğini söyleyen Azat’ın bu sözleri Şadoğlu ve Aslanbeyler’i karşı karşıya getirmiştir.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

31 Mayıs Hercai 12. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019