31 Mayıs İstanbullu Gelin 87. bölüm fragmanı analizi tüyoları.. Esma İyileşecek mi ?

31 Mayıs İstanbullu Gelin 87. bölüm fragmanı analizi tüyoları…Esma İyileşecek mi ?

Star Tv ekranlarında yayına gelen sevilen dizi İstanbullu Gelin 86. Bölüm de neler olacak? Son bölümde neler olacak dizi nasıl bitecek? Dizi sonunda bizi neler bekliyor?…Garip‘in ölümünün ardından fenalaşan Esmaya ne olacak ?  İstanbullu Gelin 86.Bölüm ve İstanbullu Gelin 87. Bölümde neler olacak ? Yeni bölümlerde Boranlar konağında bizleri neler bekliyor ?

İstanbullu Gelin 86. Bölümde Neler Oldu ?

Star Tv ekranlarında her cuma günü yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi 86.Bölümünün bombası kuşkusuz ki Galip‘in ölümü oldu. Dizinin bu bölümünde Dilara ile Güneş arasındaki buzlar erir ve Dilara, Güneş‘e çocuk konusunda destek olur. muhteşem geçen bir anneler yemeği sonrası Garip kendini kötü hissetmeye başlar ve sol yanını ovuşturarak konağa gider Faruk bir terslik olduğunu anlayıp Garip’in arkasından gider Garip iyi olduğunu ve onlarn mutluluğunu görmenin onları nasıl mutlu ettiğini söyler. Faruk’a göre Garip bu mutluluğun mimarlarından biri. Hatta Faruk ona haksızlık ettiklerini de söylüyor ve minnetlerini iletiyor. Hatta ona ağabey dediklerinde Garip’in bunu baba diye okumasını istiyor. Garip, Faruk’a sıkı sıkıya sarılıyor. Garip, Faruk’a çok mutlu olduğunu ve artık ölse de gam yemeyeceğini söylüyor. Faruk bu konuşmadan sonra dışarı çıkarken Garip de dinlenmek için odasına çıkıyor.

Garip dışarıdan gelen kahkaha sesleri arasında kendini yatağa bırakır Aklında Esma ile gençlik anıları vardır ve Esma’ya içinden teşekkürler ediyordur.Esma odasına çıktığında Garip ile konuşarak aynada kendine bakar. Garip’in ona tepki vermemesi ile şok olan Esma o an Garip’in öldüğünü anlar. Garip’in yanına yatarak gençlik yıllarını düşünür. Garip ile mutlu geçirdiği günleri hatırlar evdekiler Garip‘in haberini alır ve telaş ile yukarı koşar.Faruk, Garip’in cansız bedenini görünce büyük bir acı ve yanında durmadığı için büyük bir pişmanlık yaşar.

Adem ve  Güneş ise hayatlarına yeni bir dönem açma kararı almışlardır Güneş, Dilara ile konuşur ve  Adem’e karşı artık daha pozitiftir.Evlat edinmeye karar vermişlerdir ve bu Güneş‘i hiç olmadığı kadar mutlu ediyordur fakat evlat edinebilmeleri için gereken şartlar vardır ve bu şartların en başında evlenmeleri geliyordur. Evlat edinme kararlarının ardından ilişkilerini de bir üst seviyeye taşıyacak olan Güneş ve Adem’i güzel ve bir o kadar telaşlı günler bekliyor

İstanbullu Gelin 87.Bölümde Neler Olacak ?

İstanbullu Gelin başladığı günden beri takipçilerini ekranlara kilitlemeyi başardı sevilen duygusal dizi izleyicilerini etkilemeyi başardı yakında sezon sonuna gidecek olan dizide izleyiciler üzüntülü dizinin bitmesini istemiyorlar. İstanbullu  Gelin 87.bölümde neler olacağı merak konusu oldu. Dizi sezon finaline doğru duygusal sahneleri arttıracağı sinyallerini verdi bakalım sezon sonuna doğru bizleri neler bekliyor..

İstanbullu Gelin Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019