31 Mayıs Payitaht Abdülhamid 88. Bölüm Tüyoları, 87. Bölüm Özeti (3. Sezon Son Bölüm)

Cuma günlerinin sevilen tarihi dizisi Payitaht Abdülhamid 87. bölüm özetinde (3. Sezon Son Bölüm) Lars ve Nadir kavga sahnesi çok konuşulacak. Payitaht Abdülhamid Şivenaz ölecek mi? Başak Daşman diziden ayrılıyor mı? Gelecek bölüm haberleri 31 Mayıs Payitaht Abdülhamid 88. bölüm tüyoları.

Payitaht Abdülhamit 87. bölüm özeti yayınlanması ile diziye sonradan dahil olan Şivenaz’ın boğulma sahnesine şahit olduk. Yatakta boğulan Şivenaz öldü mü? Başak Daşman diziden ayrıldı mı ? 37 yaşında olmasına rağmen 20 li yaşlardaki görüntüsü ile dikkatleri üzerinde toplayan Başak son bölümde boğularak öldürülüyor. Ağzının kapatılarak boğulması nedeni ile haber verme ihtimali olmayan Şivenaz’ın kurtulabilmesi mümkün görülmüyor. Payitaht Abdülhamit Şivenaz öldü mü merak edilen sona geldiğini söyleyebiliriz.

Payitaht Abdülhamid Şivenaz ölecek mi

Payitaht Abdülhamid 87. bölüm özeti içerisindeki diğer can alıcı konu ise çok konuşulacak Lars ve Nadir’in kavga sahnesi oldu. Sosyal medyada daha yeni bölümü yayınlanmadan Lars fanatiklerine karşı Nadir fanatikleri yorumlar yaptı. Tekvando musabakalarını aratmayan çok güzel bir sahne olmuş. İkilinin muhteşem kavga çekimini takdir ediyoruz. Sultan ıı. Abdülhamid zalimlere dua eder. Milleti için ise ettiği dualar çok etkileyici dillere plesenk replik haline geldi. ” Cesaret itimat işidir, itimadımız iktidarımızdan gelir ” Müthiş bir Payitaht Abdülhamid 88. bölüm tüyoları gelmeye başladıkça cuma gününü beklemek daha zorlaşıyor.

Payitaht Abdülhamid 88. Bölümde Neler Olacak

Payitaht Abdülhamid 88. Bölümde Neler Olacak ?

2. Abdülhamid milleti için verdiği kararları tartışanlar karşı çıkanlar olacak.  Şivenaz’ın ölümünden sonra diziden ayrılan Başak Daşman’ın son yolculuğu takip edilecek. Yeni bir ölüm haberi 88. bölümde görülmüyor ancak siyasi iç işlerde bazı durumlar Abdülhamid’i zor durumlarda bırakacak. İçerisinde bulunduğu durumdan stres olan padişah vereceği yeni kararlar ile bunun da üstesinden şüphesiz gelecek. Payitaht Abdülhamid 88. bölüm 31 mayıs günü yayınlanacak. Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanını sizin için sitemizde yayınladık. Dizi hakkındaki yorumlarınız bizim için çok önemli. Eğer sizin de edindiğiniz gelecek bölüm haberleri var ise lütfen konu altına yorum atarak bize bildiriniz. 88. bölüm fragmanı videosu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019