31 Ocak 2018 Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm Özeti Fragmanı (Karacahisar Fethedilir)

31 Ocak 2018 Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm Özeti Fragmanı (Karacahisar Fethedilir)… Diriliş Ertuğrul dizisi Trt1 ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanıyor. Çarşamba akşamları reyting rekorları kıran dizi her hafta kendi rekorunu kırmaya devam ediyor. Beğenilen dizi yeni bölüm özeti ve tüyolarını fragmanını da sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Bahadır Bey kaçtı. Ertuğrul mancınık yerine gider ve Bahadır Bey’in ölüsünü bulamadı. Onun kaçtığını gören Ertuğrul bulunup getirilmesini ister. Bunun için de Çavdar Obasına Turgut’u gönderir. Çavdar Obasını basan ve Turgut ve Aslıhan’ı esir alan  Bahadır Beyin yaptıkları Ertuğrul’a ulaşır. Ertuğrul Bey Çavdar Obasına gider ancak yolda karşısına Atsız çıkar. Ertuğrul Bey Atsız’dan Ares ve Bahadır Bey’in anlaşmasının olduğu mektubu almıştır.

Ertuğrul Çavdar Obası’na gider ve tüm suçlarının sonucu olarak Bahadır Bey’le, Sancar’la çatışır. Aslıhan da boş durmaz o da Karaca’yı öldürür. Hainler yok edilmiştir.Çavdar Obası da diğer Türk obaları da huzura kavuşur. Ertuğrul’un karşısında artık engel kalmaz. Karacahisar Kalesi’ni fethetmek için artık engel yoktur. Ertuğrul’un nasıl bir planı vardır? Kaleye açılan gizli geçitten geçebilecek mi? Karacahisar Kalesi fethedilecek.

Ares, Titanın tuzağı sonucu Ertuğrul’un öldürülmesini bekler. Planın başarısız olduğunu öğrenince Ares ne yapacaktır? Kalede alınan tedbirler nelerdir? Ertuğrul ve Ares arasında neler olacak?Kaleyi elden kaybedecek mi?  Diriliş Ertuğrul dizisi 104. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda..

31 Ocak 2018 Diriliş Ertuğrul 104. Bölüm Özeti Fragmanı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.