31 Ocak Çarşamba Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Arabayı Kim Kazandı? Tekrarı izle

Fox tv de devam eden ve oldukça güzel bölümleri ile herkesin beğenisini kazanan yarışma programı Yaparsın Aşkımda 31 ocak çarşamba gününün yarışmacıları kimler oldu hangi çiftler yarıştı yarışmada hangi zorlu etaplar vardı, kim hangi yarıştan ne kadar puan aldı hepsini sizlere bu sayfada yazıp sizlerle paylaşmak istiyoruz.

31 Ocak Çarşamba Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Arabayı Kim Kazandı? Her hafta birbirinden zorlu yarışları geçerek büyük finale kalmak isteyen yarışmacıların performansları göz önüne serilirken 2018 model Citroen Kactüs marka ve model aracı hangi çiftin kazanacağı ve kimin hak edeceği de şimdiden merak konusu oldu.

Yoğun bir başvuru ve talebin olduğu Yaparsın Aşkım Yarışmasına sizlerde başvuruda bulunabilir ve eşiniz veya nişanlınızla yarışabilirsiniz. 31 Ocak Çarşamba gününden sonraki yarışmacılardan birisi neden siz olmayasınız..  Yaparsın Aşkım yarışmasında Yarışmacı olmak için YAPARSIN AŞKIM BAŞVURU FORMU doldurabilirsiniz..

31 Ocak Çarşamba Yaparsın Aşkımda bayanların boks eldivenlerini giyerek dizilmiş olan sıralı plastikleri devirmeye çalıştıklarına şahit oluyoruz. Erkeklerin ise birbiriyle mücadele ettikleri yemek yarışması oldukça dikkat çekici bir yarışma olacak. Gökmen ve Mustafa arasındaki rekabette bakalım kazanan kim olacak. Kemal ise biraz zorlanacak gibi. Göknur ise kahkahaları ile stüdyoyu inletecek resmen..

31 Ocak Çarşamba Yaparsın Aşkımda araba ödülünü kim kazanacak hangi çift bu hedefe ulaşacak izleyip göreceğiz. 31 Ocak Çarşamba Yaparsın Aşkımda yarışmacılarda İlker Ayrık da birbirinden neşeli tavırları ile dikkatleri çekiyorlar..

31 Ocak Çarşamba Yaparsın Aşkım tanıtım fragmanı ve videosu

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.