3’te 3 Sunucusu Değişti mi? 3’te 3 Yeni Sunucusu Kimdir? Neden Adı Değişti TRT 1

TRT1’in yarışma programı 2019 yaz ayı için değişiklik yapma kararı aldı. 3’te 3 sunucusu değişti mi yeni 3 sunucusu kimdir ? TRT 1’in sevilen yarışma programı tarih yarışmasının adı bir zamanlar olarak güncellendi. Yarışmanın yeniliklerine bir göz atalım ve yeni 3’te 3 Bir Zamanlar sunucusu kimdir yakından tanıyalım.

3’te 3 Sunucusu Değişti mi? 3’te 3 Yeni Sunucusu Kimdir? Neden Adı Değişti TRT 1

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un baş rol oyuncusu Engin Altan Düzyatan. Efsane oyuncu aynı zamanda 3’te 3 programının sunuculuğunu yapıyordu. Yoğun bir sezon geçiren Engin Altan ile yaz ayı için TRT 1 anlaşamadı. 2019 yaz ayında 3’te 3 Tarih Yarışması programının adını Bir Zamanlar olarak güncelledi. Yeni sunucu ile yayın devam edecek yarışmayı sunacak isim belli oldu.

3’te 3 Engin Altan Düzyatan Geri Dönecek mi? Kışın Yarışmayı Sunacak mı?

Yeni 3’te 3 Bir Zamanlar Sunucusu Kimdir ? 2019 yaz ayı boyunca yayınlanacak yarışma programının yeni sunucusu Emre Altuğ olacak. Ancak sosyal medyadan bizlere birçok mesaj gönderiliyor. 3’te 3 yarışmasının sunucusu neden değişti ? Engin Altan Düzyatan 3’te 3 yarışmasından neden ayrıldı ? Herhangi bir sorun yok ancak yoğun çalışma temposundan sonra yaz ayı için dinlenmeyi tercih eden Engin bu yüzden yarışmayı yaz ayında sunmayacağını duyurdu. Yine ünlü ve neşeli bir sanatçı olan Emre Altuğ yarışmayı devam ettirecek.

Yeni 3’te 3 Bir Zamanlar Sunucusu Kimdir ?

3’te 3 Engin Altan Düzyatan Geri Dönecek mi? Kışın Yarışmayı Sunacak mı?

Bunun için bir anlaşma yapılmadı. Emre Altuğ ile 2019 yaz sezonunda sunulmaya başlanacak yarışmayı kış ayında kimin sunacağı gelen tepkilere bağlı. Eğer yeterli reyting yakalanır ise Emre Altuğ ile devam edecek yarışma özellikle eylül ve ekim başında düşük izlenme oranı alması durumunda Engin Altan ile tekrar görüşülecek.

3’te 3 Yarışmasının Yeni Sunucusu Kimdir ? Emre Altuğ

1970 doğumlu yakışıklı sanatçı aslında şarkıcıdır. Ünlü manken Çağla Şikel ile yedi yıl evli kalmış geçtiğimiz aylarda ayrılmıştır. Annesi ev hanımı babası diş hekimidir. İstanbulda doğmuş çocukluğunu Levent’in lüks semti Akatlar’da geçirmiştir. Küçük yaşından beri müzik enstürmanlarına olan ilgisi onu 3’te 3 programının yeni sunucusu kimdir sorusuna cevap olana kadar yükseltmiştir. Liseden mezun olduktan sonra ait olduğu yere yazıldı. O artık İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü öğrencisi idi. 20 li yaşlarında parlamaya başlayan yıldırz Haldun Dormen tiyatrosunda sayısız oyuna imza attı. Aynı zamanda Sezen Aksu, Nilüfer, Sertab Erener, Levent Yüksel gibi ünlü sanatçıların vokalistliğini yaptı.

3’te 3 Yarışmasının Yeni Sunucusu Kimdir Emre Altuğ

3’te 3 Bir Zamanlar Sunucusu Kimdir ?

Kendi albümünü çıkarma kararı aldığında henüz 28 yaşında genç delikanlı idi. İstanbul’un kaset camiası olan Topkapı’yı ziyaret etti. Topkapı Müzik ile de imzaları atan sanatçı iki yıllık bir çalışma sonunda Türkiye’yi sarsan İbret-i Alem albümünü tamamladı. Bir anda parlayan sanatçı çizgisini hiç bozmadı. İnsanlığa her zaman eşit değer veren sanatçı yüzlerce konser düzenledi. 3’te 3 yarışma programının yeni sunucusu olmaya hak kazanması kolay olmadı. Ayrıca Emre Altuğ, Türkiye’de ilk defa Şırnak ve Silopi’de konser veren sanatçı ünvanına sahiptir.

3’te 3 Bir Zamanlar Sunucusu Kimdir Emre Altuğ
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2019