4 Aralık Hande Ataizi Neden Yok Programı Bitti mi Yayından Kaldırıldı mı? (Pembe Planet)

Bu sezon bir uğursuzluk aldı başını gitti. Önce Sony kanalda İzdivaç programı sunmaya başlayan Hande Ataizi herkesi şaşırttı. Evlendirme programlarının yasak olduğu bir zamanda nasıl oluyor da Hande Ataizi’nin programı yayınlanabiliyor diye. Üstüne üstelik Zuhal Topalın mekanı ve aynı konsept ile.. Ama kısa sürdü bu durum.

Rtük acımadı ve iyi bir ceza keserek yolun ataş koydu adeta. Sonra Pembe Planet adıyla Sony Channel uydu üzerinden ortak yayın yapmaya başladılar. Hande Ataizi bu kez farklı bir format ile devam kararı aldı. Bilgi yarışması eğlence tarzındaki programda bir hafta önce evlenmek isteyen bütün beyler ve bayanlar birer uzman yarışmacı rolüne büründüler.

Ama Hande Ataizi yine dikiş tutturamadı. Çünkü program geliri düşük maliyetler oldukça yüksekti, bu sezon içerisinde sunduğu ikinci program da yayından kaldırılınca Hande Ataizi ikinci bir şok yaşamış oldu. Gerçi biraz sonu belli bir durumdu bu yaşananlar. Esra Erol Zuhal Topalın engellenirken bu pastayı halkanın en zayıfı olan Hande Ataizine yedirmezlerdi bu reklam gelirini..

Hande Ataizi Neden Yok Programı Bitti mi Yayından Kaldırıldı mı? (Pembe Planet): Ekim ayında Sony Channel kanalında izdivaç formatıyla hem herkesi şaşırtan hemde yayına başlayan, daha sonra RTÜK’ün şok cezalarıyla format değiştirmek zorunda kalan Hande Ataizi’nin programı  Pembe planetde de yayından kaldırıldı.

Hatırlanacağı üzere program eğlenceli oyunlar ve bilgi yarışmasına dayalı bir formata dönüşmüştü.​ Ancak o da uzun sürmedi ve şimdilik Hande Ataizini 4 aralık pazartesi ekranda bekleyenler boşuna beklemesinler haber vermiş olalım şimdiden..  4 Aralık Hande Ataizi Neden Yok Programı Bitti mi EVET PROGRAM BİTTİ.. YAYINDAN KALDIRILDI..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2017