4 Ekim Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları Meryem No 309

Çarşamba günleri reyting mücadelesinde oldukça çeşitli bir alternatif bulunuyor tv kanallarında. Bizde merak edenler için 4 Ekim Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları Meryem No 309 Güldür Güldür Show ve Seven ne yapmaz gibi dizilerin rekabetine sahne olacak 4 ekim çarşamba günü. Peki en çok ne izlenecek dersiniz?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem dizisi son 2 aya resmen damga vurdu ve adeta ben çarşamba gününe taht kurdum, Diriliş Ertuğrul başlamadan birinciliği kimseye bırakmam mesajını verdi. Kanal D de ki bu başarı Eylül ayında reytinglerde birinci olmasını sağladı. Diğer dizilerden ziyade 4 ekim çarşamba reytinglerinde Meryem yine favori görünüyor.

Atv de ekrana gelen klasik Türk dizi senaryosu ile Seven ne yapmaz ilk bölümleri merak edilse de daha sonra zorlanmaya başladı. Özellikle Meryem dizisi karşısında reyting almakta sıkıntı çeken Seven Ne Yapmaz 4 ekim reytinglerinde izlenme oranları ile yine hüsran yaşayacak gibi.

Fox tv de ekrana gelen No 309 dizisi de geçen yıl kadar olmasa da izlenmeye devam ediyor. Aslında tüm diziler Meryem dizisinin başarısı karşısında reyting kaybediyor diyebiliriz. 4 Ekim 2017 tarihinde de No 309 dizisi oldukça merak edilen bir oran aldı diyebiliriz. Peki 4 Ekim Çarşamba Reyting Sonuçları ne zaman yayınlanacak? Resmi Ab ve total reytingler bir sonraki gün saat 10.00 da açıklanıyor.. Bizde dizihaberi.tv olarak sizlere sunacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4 Ekim Çarşamba Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme Oranları Meryem No 309 (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2017