4 Haziran Pazartesi Reyting Sonuçları Yasak Elma Survivor Söz Çukur

Pazartesi günleri yoğun bir rekabet yaşanırken reyting sonuçlarının nasıl bir düzeye ulaştığını gözler önüne seren son haftaların yükselen dizisi Yasak Elma damga vururken Çukur dizisi son haftalara düşüşle devam ediyor, Söz dizisi liderliğini devam ettirirken Survivor son haftalara rekabetçi giriyor. Bakalım 4 Haziran Pazartesi Reytingleri nasıl olacak..

4 Haziran Pazartesi Reyting sıralamasında hangi dizileri ilk sıralarda göreceğiz kısaca bir göz atalım. 4 Haziran Pazartesi dizi ve programların alacakları reyting oranlarında yine ilk sırada olmasını tahmin ettiğimiz dizi Star tv de ekrana gelen Söz dizisi olacak. Söz dizisi yeniden reytinglerini artırmaya başladı ve 4 haziranda da yine reytinglerde birinci olacaktır.

Her hafta yükseliş gösteren Yasak Elma dizisi geçtiğimiz hafta sürpriz yaparak Çukur dizisini geride bırakarak ikinci sıraya yerleşti. Hatta neredeyse söz dizisini de geçip birinci olacak sandık. 4 Haziran Pazartesi Reytinglerinde Yasak Elma dizisi bakalım yine 2. mi olacak yoksa bir adım daha ileri gidip birinci mi olacak izleyip göreceğiz.

Çukur dizisi ise sezon finali öncesinde son bölümü ile ekrana gelirken Show tv de çukur ile gerilemeye başladı. Geçtiğimiz hafta 5.34 oranındaki total reyting ile 5. sıraya yer alan Çukur 4 haziran pazartesi günü bakalım nasıl bir reyting alacak izleyip göreceğiz. Survivor ise 6.59 oranındaki reyting ile 3.sırada yer almıştı 4 haziranda survivor 2018 bakalım nasıl bir reyting alacak.. Atv de Kim Milyoner Olmak İster 4 haziranda reyting almaya çalışırken Ben Bilmem Eşim Bilir bakalım pazartesi günü Siyah Beyaz Aşk dizisinin yerini doldurabilecek mi? İşte bu akşam izlenecek dizi ve programlar:

4 Haziran Pazartesi HANGİ PROGRAMI SEYREDECEKSİNİZ?
1. Söz / Star TV
2. Çukur / Show TV
3. Yasak Elma / Fox TV
4. Survivor / TV 8
5. Kim Milyoner Olmak İster / ATV
6. Ben Bilmem Eşim Bilir / Kanal D
Diğer Programlar
Elif / Kanal 7

4 Haziran 2018 Reyting sonuçları nasıl oluşur lütfen yukarıdaki dizilerin tahmini sıralamasını aşağı yazınız. Şimdiden tüm katılımcılara teşekkür ederiz. 4 Haziran 2018 Reyting sıralamasını sizlerde aşağı yazarak eş ve dostlarınızla paylaşınız lütfen…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4 Haziran Pazartesi Reyting Sonuçları Yasak Elma Survivor Söz Çukur (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2018