4 Kadın Programı Konusu Formatı Sunucuları Başvuru Katılım İletişim

4 Kadın Programı Konusu Formatı Sunucuları Başvuru Katılım İletişim… 4 Kadın programı için sunucular belli oldu. Artık yayın hayatına gün sayıyor. Kanal D yaz sezonu ve yeni sezon için hazırlıklarını yapıyor. Genel olarak program hazırlayan Kanal D yeni programını da düşündü.

4 Kadın programı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Tahminen ağustos ayında yayınlanacak olan program da 4 ünlü sima magazin yorumculuğu yapacak. Bu yüzden de bilindik bir program olacak diyebiliriz. 4 Kadın programı sunucuları yorumlarını da sizlere açıklayalım.

4 Kadın programının 4 yorumcusu; Seda Akgül, Hande Ataizi, Derya Tuna,​ Eylül Öztürk Özkan​… Seda Akgül yakın zamanda Tv8 de sunduğu ve Hakan Ural’la birlikte yürüttüğü Gel Konuşalım programından ayrıldı. Tv8  kanalından da ayrılan Seda Akgül’ün yeni kanalı Kanal D yeni programı da 4 Kadın oldu.

Hande Ataizi’de en son uydu kanalında Zuhal Topal’in evlendirme adaylarının bulunduğu bir evlilik prorgamı yapıyordu. O da tutmadı ve Hande Ataizi’nin yeni programı da 4 Kadın oldu.  Derya Tuna’da hepimizin bildiği gibi İbrahim Tatlıses’in eski eşi ve İdo Tatlıses’in annesi. Eylül Öztürk ise sosyal medya fenomeni. Twitter ve sosyal medya da paylaştığı videolar sayesinden çok sayıda kişiye ulaştı.

Eylül Öztürk Kimdir?

1986 doğumlu olan Eylül Öztürk Balıkesir doğumludur. Ailesiyle Belçika’ya gider. Orada yabancı diller öğrenir.  Tiyatro etkinliklerine katılır.  Türkiye’ye döndüğünde de birçok grupta solistlik yaptı. Yerel kanallarda sunuculuk yaptı. Reklam filmlerinde rol aldı. Twitter’dan paylaştığı videolar sayesinde hayran kitlesini artırdı kendini tanıttı.

Kanal D’de yepyeni bir program başlıyor! Seda Akgül, Derya Tuna, Eylül Öztürk ve Hande Ataizi’nin yer aldığı 4 Kadın Zamanı, 13 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her sabah canlı yayınla 09.30’da Kanal D’de!Kanal D 4 Kadın Zamanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4 Kadın Programı Konusu Formatı Sunucuları Başvuru Katılım İletişim (2 Yorum)

  1. Merhaba ablaların sizden otizm oğlum için yardım iştiyorum ne olur bana yardım edin oğlumu kaybetmek iştemiyorum ne olur bana yardım edin

  2. Merhaba ablaların sizden otizm oğlum için yardım iştiyorum ne olur bana yardım edin oğlumu kaybetmek iştemiyorum ne olur bana yardım edin

Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2018