4 Kadın Zamanı Kanal D Katılım Başvuru Formu İletişim Telefon Bilgileri

Kanal D ekranlarında yeni bir program başlıyor başlamasına ama merak edip de katılmak isteyenler olursa başvurmak ve katılım olmak için 4 Kadın zamanı programına müracaat için gerekli bilgileri buradan sizlerle paylaşacağız. 4 Kadın Zamanı Kanal D Katılım Başvuru Formu İletişim Telefon Bilgileri iletişim hattı burada..

Kanal D yine her zaman olduğu gibi 4 kadını bir programda buluşturup ver elini reyting demek istedi ama bu kez farklı türde. Öncelikle söyleyelim ki 4 Kadın Zamanı Kanal D de ekrana geliyor ama inanın hiç tutulacak izlenecek bir program gibi gelmiyor bana. Sanki bu 4 kadın orayı matineye çevirecek ve hiç kimse de onları izlemeyecek gibime geliyor..

4 Kadın Zamanı Kanal D Katılım Başvuru Formu İletişim Telefon Bilgileri whatsapp hattı

Öncelikle kim bu dört kadın onlara kısaca bakalım ve ne iş çevirecekler irdeleyelim.. Seda Akgül, Derya Tuna, Eylül Öztürk ve Hande Ataizi’nin sunacakları bu programın adı 4 kadın olmuş. Benim tahminim bu 4 kadın birbirine laf vermekten başka iş yapamaz. 4 Kadın zamanı programı kanal D de 13 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her sabah sizlerle olacak ve canlı yayınla 9:30’ya yayın hayatına başlayacak.

Türkiye’nin en eğlenceli 4 kadın programı olma amacında olan yapıma katılmak için yapmanız gereken çok basit. 4 Kadın Zamanı Kanal D Katılım Başvuru Formunu doldurmanız yeterlidir. Herhangi bir şart şurt yok, 4 Kadın Zamanı İletişim Telefon Bilgilerini de sizlerle paylaşacağız ki katılmak isteyen varsa programa gidebilir, stüdyoya geçip oturabilir veya destek olabilir görgü şahitliği yapabilir..

Ülkemizde kadınlara yönelik hem şiddet olayları hemde taciz ve tecavüz gibi günlük haber akışlarında sıkça rastladığımız durumların irdelendiği programlar hızla artmaya devam ediyor. Kanal D 4 Kadın Zamanı programı da 13 Ağustos 2018 pazartesi günü Kanal D ekranlarında sizlerle buluşacak. 4 Kadın Zamanı Kanal D Katılım Başvuru Formu İletişim Telefon Bilgilerini sizlerde doldurup gönderebilir veya iletişim numaralarını arayarak bağlantı kurabilirsiniz 4 kadınla..

4 Kadın Zamanı Kanal D Katılım Başvuru Formu

4 Kadın Zamanı Kanal D Katılım Başvuru Formu İletişim Telefon Bilgileri

Programa ulaşmak ve katılmak için Telefon: 0 (212) 478 00 88 Adres: Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No:1 34218 Bağcılar/İstanbul

Ad Soyad
Doğum Tarihiniz
E Mail
Cep Telefonunuz
İş / Ev telefonunuz
Size ulaşabileceğimiz yakınınızın telefonu
Doğum Yeriniz
Yaşadığınız Şehir…   Lütfen sorulara tam ve doğru yanıt verin, aksi halde hak kazanmanız durumunda bile sizinle iletişime geçilemeyeceğinden maalesef katılım sağlayamazsınız.

4 Kadın Zamanı eylül öztürk kimdir, 4 Kadın Zamanı eylül öztürk hakkında bilgiler ve detayları buradan sizlere sunacağız..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2018