4 Kadın Zamanı Neden Bitiyor Final Yapıyor

4 Kadın Zamanı Neden Bitiyor Final Yapıyor… 4 Kadın Zamanı programı yakın zamanda Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. 4 Kadın Zamanı programı büyük umutlarla başlamıştı. Sabah programı olan 4 Kadın Zamanı’nda ünlü isimler magazin olaylarını değerlendiriyorlar. Yeni dedikodulara yer veriyorlar.

4 Kadın Zamanı programında ünlü isimler vardı ancak reytinglerde iyi seviye olmadı yinede. Ünlü isimler bile bu programı kurtaramadı. 4 Kadın Zamanı programı magazin olaylarının yanında gündelik olaylara da yer veriliyor. Haberlere düşmüş değişik olaylara da yer verilip değerlendiriliyor. Önemli olayların konuşulduğu 4 Kadın Zamanı programı yakında final yapıyor.

4 Kadın Zamanı programındaki ünü isimler Derya Tuna,Hande Ataizi,Seda Akgül ve Eylül Öztürk.  Derya Tuna,Hande Ataizi,Seda Akgül ve Eylül Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı magazin programında reytingler bir türlü düzelmedi. Reytingler düzelmediği için de Kanal D programı uzatmama kararı aldı.

Magazin programı olarak gündemi değerlendiren 4 Kadın Zamanı programı düşük giden reytinglerden dolayı final kararı aldı. 4 Kadın programı sunucuları kimlerdir hatırlayalım.

4 Kadın Zamanı Seda Akgül Kimdir?

1971 Ankara doğumludur. Akademisyen, sunucu ve yazardır. Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümünü bitirdi. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı’nda tercümanlık eğitimi aldı ve görev yaptı Seda Akgül. Brüksel’de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuştur. 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington’da staj görmüştür. Spikerliğe TRT’de başlamıştır. TV8 kurulduğunda göreve orada devam etmiştir. Işık Üniversitesi’nde 2004-2007 arasında İngilizce ders vermiştir.

TV 8’de Erken Baskı programını hazırlayıp sundu.  Star TV’ye geçerek haber programı sundu. Sonrasında Kanal D de Kısmetse Olur’u sundu. İki sezon süren Kısmetse Olur programını sunarken de 2016 yılında Avram Habib ile evlendi. 2016 Temmuz’da boşandı. Kitap yazmış en çok satanlarda yer almıştır.

4 Kadın Zamanı Derya Tuna Kimdir?

1965 yılında doğmuştur. İbrahim Tatlıses ile tanıştığında şarkıcılık yapıyordu. İbrahim Tatlıses ile oynadığı 1983 Günah filminden sonra İbrahim Tatlıses ile birlikteliğinden İbrahim adında oğlu oldu. 1983 yılında Günah, 1985 yılında Yalnızım ve 1987 yılında Gülüm Benim filmlerinde Tatlıses ile birlikte rol aldı. 2001 yılında İbrahim Tatlısesten ayrıldı. Bir magazin dergisinde köşe yazarlığı yaptı.

4 Kadın Zamanı Hande Ataizi Kimdir?

1973 Bursa doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kenter Tiyatrosunda oyunculuğa başlamıştır.  Yeşilçam’da rol almıştır. 1996 yılında Mum Kokulu Kadınlar filmiyle ünlü oldu ve bu filmdeki rolüyle Altın Portakal ödülü aldı. Televizyon programlarında sunuculukta yaptı. Cem Davranla birçok dizi ve programlarda yer aldı. Ünlü ikililerden oldular kısa sürede.TNT de İzdivaç adlı evlilik programı sunmuştur. Sonrasında Benzemez Kimse Sana’da jürilik yaptı. 2012 yılında Benjamin Harvey ile evlendi.

4 Kadın Zamanı Eylül Öztürk Kimdir?

1986 Balıkesir doğumludur. Belçika’ya yerleştiğinde yerli bir tiyatro grubuna katıldı. Tiyatro gurubu ile 5 yıl oyunlarda yer aldı. İstanbul Üniversitesi Yunan Dili Ve Edebiyatı’nı kazandı. Müzik ve oyunculuk hayatına katıldı. Yerel bir kanalda sunuculuk yaptı. Reklam müzikleri jingle’lar seslendirdi.

Bir dönem Beyazıt Öztürk ile de çalıştı. Yetersiz Bakiye ile profesyonel oyunculuk yaptı. Bu oyundaki oyunculuğu ile En İyi Kadın Tiyatrocu Ödülü’ne layık görüldü. Deniz ve Güneş filminde rol aldı. Azen: Cin Karası, Tut Sözünü ve Yusuf Yusuf filmlerinin oynadı.

Eylül Öztürk 2017 yılında Barış Kenan Özkan ile evlendi. Hamile olduğunu da 4 Kadın Zamanı programından duyurmuştu. Instagram’da sosyal sorumluluk projeleri hazırlıyor.

Kanal D 4 Kadın Zamanı programı reyting düşüklüğüne daha fazla dayanamadı ve Eylül sonunda yayından kaldırması bekleniyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.