4 Mayıs 2018 Beyaz Show Konukları Koray Avcı, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Aslı Bekiroğlu Beste Uyanık

Her hafta birbirinden ilginç konuk ve üniversite standları ile merak konusu olan Beyaz Show 4 mayıs cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Sezon finaline gelirken son programlar yaklaşıyor. 4 Mayıs 2018 Beyaz Show Konukları Koray Avcı, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Sarp Apak, Aslı Bekiroğlu Beste Uyanık bu haftanın renkli konukları olacaklar.

Peki 4 Mayıs 2018 Beyaz Show Konuklarından başka hangi üniversite ve okullar katılacaklar programa belli oldu mu diye soranlar var. İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa üniversitesi Ortadoğu teknik üniversitesi Kırıkkale ve Kırşehir Ahi Evran Üniversiteleri ile Dokuz Eylül üniversitesinden öğrencler bu haftaki 4 Mayıs cuma Beyaz Show programında yerini alacaklar.

Kanal D’nin fenomen programı ”Beyaz Show”un bu haftaki konukları ile oldukça eğlenceli neşeli bir bölüm ile karşımızda olacak. 4 Mayıs 2018 Beyaz Show Konuklarına Beyazıt Öztürkün hazırladığı skeçler ve videolu animasyonlar güne damga vuracak. Koray Avcı ise şarkılarını konuşturacak ve Beyaz Show Koray Avcı ile adeta coşacak.

Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla cuma geceleri ekranlara gelen programa bu hafta Koray Avcı, Hasibe Eren, Sarp Apak, Enis Arıkan, Aslı Bekiroğlu ve Beste Uyanık konuk olacak. 4 Mayıs 2018 cuma günü Beyaz Show Konuklarından birisi olan Aslı Bekiroğlu programda en çok dikkat çeken isim olurken Jet sosyete dizisi hakkındaki söyleşilerde Aslı Bekiroğlu oldukça aktif ve eğlenceli zamanlarını anlatacak.

”Beyaz Show” canlı yayınıyla 4 Mayıs cuma 23.45’te Kanal D’de!  4 Mayıs 2018 Beyaz Show Konuklarına sorularınız varsa aşağı yazabilirsiniz. 4 Mayıs 2018 Beyaz Show videosunu ve tekrar skeçlerini Koray Avcı şarkılarını buradan talep edebilirsiniz.  4 Mayıs 2018 Beyaz Show Kanal D de sizlerle olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2018