4 Mayıs bir aile hikayesi 9 bölüm özeti 10. bölüm fragmanı analizi tüyoları!!!

4 Mayıs bir aile hikayesi 9 bölüm özeti 10. bölüm fragmanı analizi tüyoları!!!

Bir Aile Hikayesi Dizisi 9. bölümde neler yaşanacak!!! Bu akşam Fox tv ekranlarında……

‘Bir Aile Hikayesi’ ilk aşkı annesi ve babası olan ve çocukluğuna hasret kalıp özlem duyan herkesin, her yaştan her karakterden insanın kalbine dokunacak duygusal. Aile, şefkat, dostluk, aşk,merhamet, vefa gibi kelimelerin anlamını hatırlatacak. Dizi, hayatın verdiği ekşi tatları, bir pastaya çeviren bir tarifi paylaşmaya, salıncağını bırakmayan büyük çocuklara gerçekci bir masal anlatmaya geliyor.

Bir Aile Dizisi Konusu;
Bir Aile Hikayesi; “This is Us” dizisinden esinlenen  Bir Aile Hikayesi dizisidir, dört farklı hayatı konu alan, O dört hayatın ortak noktaları ise aynı gün doğmuş olmalarıdır. Karakterlerden birisi olan Cem, evli ve üçüz bebek bekliyor. Yetenekli bir oyuncu olan Berk  şu anda kariyeri tam da istediği gibi gidiyor…

Bir Aile Hikayesi Saat kaçta Hangi kanalda yayınlanıyor

Fox Tv’nin Sevilen dizisi Bir Aile Hikayesi saat 20:00 da Cumartesi akşamları izleyicisiyle buluşuyor.

Bir Aile Hikayesi 8. bölüm özeti.

Reyhan ve Cem, çocuklarla birlikte dedenin ziyaretine giderler. Ancak Tuğrul, Mahur’u torunu olarak bir türlü görmemektedir. Keyifli olmayan ziyaret sonunda Reyhan, bütün ailenin hayatını komple etkileyecek bir karar alır.

Mahur annesinin ondan sakladığı sırrı öğrenir, bir süreliğine evden uzağa gitmek ister. Berk ise kardeşini ortada bırakmaz onu şiledeki dedesinden kalma eve götürür.

Beste annesini teselli etmek için evde kalır ama biran önce kardeşinin yanına gitmek istemektedir. Yardımına Erdem gider. Çiçeği burnunda yeni iki sevgili Şile’ye doğru yola çıkarlar.

Mahur bu evde, annesiyle ilgili daha önce bilmediği bir sırrı olduğunu da öğrenir. Artık hayatında başka sırlar istemeyen Mahur, Şakir’den söz alır. Ancak hiç ummadıkları bir anda Şakir’i görmeye gelen biri, Mahur’da şoke etkisi yaratacaktır.

Bir Aile Hikayesi 9. bölüm fragmanı

Bir aile hikayesi 5 mayıs 9. bölüm fragman tüyo ve analizi….

Bir Aile Hikayesi Dizisinin 9. bölüm analizi bu akşam yayınlanacak olan 8. bölüm sonu sitemize eklenecektir


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2019