4 Nisan 2019 Perşembe Avlu Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı? - Dizi Haberleri – Oyuncuları


4 Nisan 2019 Perşembe Avlu Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı?

Star TV ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Avlu dizisi 4 Nisan Perşembe günü neden yok Niçin yayınlanmıyor yeni bölüm olacak mı gibi sorular izleyiciler tarafından oldukça sık sorulmaya başlandı. Biz de hemen Avlu dizisinin 4 Nisan 2019 Perşembe günü yeni bölümü olup olmayacağına niçin yayınlanmayacak mı kısaca sizlere aktarmak istiyoruz.

4 Nisan Perşembe Avlu Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı?

Perşembe akşamları Star TV’de yayınlanan Avlu bu hafta herhangi bir neden gösterilmeden ekrana yeni bölümü getirilmedi. Büyük ihtimalle Avlu dizisinin çekimlerinde bir aksaklık meydana geldi ve bu yüzden dizi yetiştirememiş olabilir. Ayrıca seçim haftasından dolayı Cumartesi ve Pazar günleri tatil edilen Avlu dizisinin seti bu hafta dizinin yeni bölümünü yetiştirememiş olabilir. 4 Nisan Perşembe günü Avlu dizisinin yeni bölümünü bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak. Çünkü Avlu dizisi 4 Nisan Perşembe günü yayınlanmayacak. Star TV’nin sevilen dizisi ”Avlu” bu hafta ekranlara gelmeyecek!

4 Nisan Perşembe Avlu Dizisi Var mı Yok mu4 Nisan 2019 Perşembe Avlu Dizisi Yeni Bölüm Neden Yok Niçin Yayınlanmadı?

Limon Film’in Star TV’deki en önemli yapımlarından birisi olan, yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun üstlendiği, kadrosunda Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece ve Çağdaş Onur Öztürk’ün yer aldığı dizinin merakla beklenen yeni bölümü bu hafta 4 Nisan 2019 perşembe günü yeni bölüm yayınlanmayacak. Avlu dizisi ile ilgili yeni bölümü niçin yayınlanmadı ve dizinin yayınlanmama nedeni ise limon film veya Star TV tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. uzun süredir çekimleri devam eden ve bir hafta aranın ardından 11 Nisan Perşembe günü kaldığı yerden devam edecek olan Avlu dizisi 4 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelmeyecek. ”Avlu” yeni bölümüyle 11 Nisan Perşembe akşamı yayında olacak, yarın akşam dizinin yerine ise Star TV’de ‘Ali Kundilli 2’ filmi yayınlanacak.

10-17 Ocak 2019 Perşembe Avlu Dizisi Var mı, 10 Ocak 2019 Perşembe Avlu Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı?  Avlu dizisi 2019 Yılbaşı haftasından itibaren 3 hafta yayımlanmama kararı aldı. Yılbaşı haftasından itibaren kanallar anlaşarak 3 hafta boyunca yeni bölüm yayınlamama kararı aldılar. 10-17 Ocak 2019 Perşembe Avlu Dizisi Var mı yok mu sorusuna hayır 10-17 Ocak 2019 Perşembe günleri Avlu Dizisi yeni bölüm yayınlanmayacak diyoruz. Yeni bölüm 24 Ocak perşembe star tv de..

Yeni yıldan itibaren 3 hafta yayınlanmayacak olan diziler arasında Avlu dizisi de yer alıyor. Avlu dizisi perşembe akşamı yayınlanırken 3 ocak 10 ocak 17 ocak perşembe akşamları yayınlanmayacak. Avlu dizisinde 3 hafta yayınlanmayacak. 21 ocaktan itibaren yeni bölümleri yayınlanmaya devam edecek. Avlu dizisi 21 ocaktan sonra yani 24 ocak perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek.

Avlu dizisi yeni yılda yeni oyuncular ile yayınlanmaya devam edecek. Avlu dizisi son bölümde neler olmuştu hatırlayalım. 3 hafta ara verince unutanlar için hatırlatma olsun.. 10-17 Ocak 2019 Perşembe Avlu Dizisi Var mı olacak mı olmayacak mı merak ediliyor..

Avlu dizisi son bölümünde Azra’nın yaptığı hareket sonrasında Deniz büyük hayal kırıklığı yaşar. Zerrin tekrar kontrolü eline almak için mücadele verecektir. Karşılığını hiç beklemediği şekilde alacaktır. Avlu dizisi 24 ocak yeni bölümünde de Kudret Özge’yi izleyecek ve onu gözünün önünden ayırmayacaktır. Özge’nin hamile oluşu ve karnındaki bebek ona daha neler yaşatacaktır bunu merak etmektedir. Bunların yanı sıra Öykü’nün yılbaşı heyecanı da herkesi etkilemektedir.

Avlu dizisi yeni bölümü 24 ocak perşembe akşamı Startv ekranlarında yayınlanacak. Reytinglerde başarılı olan dizi son 3 hafta da 27 Aralık perşembe akşamı 5. sırada yer alırken, 20 aralık perşembe 4. sırada ve 13 aralıkta da 4. sırada yer aldı.  Reytinglerde oldukça başarılı olan dizi yeni yılda da yayınlanacak ve en az sezon sonuna kadar devam edecektir.

Avlu dizisi yayınlanmadığı zaman açılan konumuz aşağıdadır..

Star tv de ekrana gelen ve oldukça merak edilip sevilen son iki haftayı da reytinglerde birinci kapattığı için oldukça iyi bir konuma gelen  Avlu dizisi 14 haziran perşembe günü yeni bölümünü merak edenler olacaktır. 14 haziran da hatta 21 Haziran perşembe günü Avlu Dizisi Yeni Bölüm Var mı Yok mu niçin yok Neden Yayınlanmadı? gibi sorulara yanıt verelim hemen.

Avlu dizisi 7 Haziran perşembe günü sezon finali yaptığı için bu akşam yani 14 haziranda ekrana gelemeyecek. Bir çok kişi Arefe günü olduğu için dizinin yayınlanmadığını düşünse de dizi geçtiğimiz hafta sezon finali yapması dolayısı ile yaz tatiline girdiği için 14-21 Haziran Avlu Dizisi Yeni Bölümü ekrana gelmeyecek. Bekleyen izleyiciler varsa beklemesinler boş yere.

14-21 Haziran Avlu Dizisi Yeni Bölümü neden yok niçin yayınlanmıyor sorusuna yeniden cevap verelim: Avlu dizisi 7 haziran perşembe akşamı sezon finali yaptığı için bu hafta ve gelecek hafta yeni bölümleri olmayacak. Daha doğrusu yeni sezonu başlayana kadar eski bölümler yayınlanacak. O yüzden boş yere beklemesin ziyaretçilerimiz.

Bu arada Avlu dizisi oldukça iyi bir sezon finali yaptı ve reytinglerde birinci kapadı sezonu. 14-21 Haziran perşembe günleri Avlu Dizisinin Yeni Bölümleri Yayınlanmasa da zaten izleyicinin çok sevip tuttuğu bir dizi olduğu için gelecek sezon beklentisi şimdiden başladı ve yeni sezonda Avlu ne zaman başlayacak sorularını sormaya şimdiden başladılar.

Avlu dizisi 2019 yeni yılda ne zaman yayınlanacak? 3-10-17 Ocak 2019 Neden Yok Başlamadı?

Avlu dizisi perşembe akşamı yayınlanırken 3 ocak 10 ocak 17 ocak perşembe akşamları yayınlanmayacak. Avlu dizisinde 3 hafta yayınlanmayacak. 21 ocaktan itibaren yeni bölümleri yayınlanmaya devam edecek. Avlu dizisi 21 ocaktan sonra yani 24 ocak perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek. 10-17 Ocak 2019 Perşembe Avlu Dizisi Var mı yok mu?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4 Nisan 2019 Perşembe Avlu Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı? (6 Yorum)

  1. Çok şiddet var Avlu dizisinde deniliyor ama tv de başka diziler var ve bir ton şiddet ölüm senaryoları var ve seyirciler ona bayiliyorlar. Acaba konu kadınlar arasında şiddet var diye şikayet buluniyormi öyleyse yazıklar olsun sizi. Avlu çok güzel bir dizi

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 3 Nisan 2019