4 Ocak 2018 Bizim Hikaye Vatanım Sensin Kanatsız Kuşlar Siyah İnci Var mı Yok mu?

4 Ocak 2018 Perşembe Bizim Hikaye Vatanım Sensin Kanatsız Kuşlar Siyah İnci Var mı Yok mu? Sorusu akıllara geldi. Çünkü dizilerin yeni yılın ilk haftasında yayınlanmayacağına dair söylentiler var. Bizde hemen bu konuda açıklama yapalım istedik. Çünkü meraklı sorular üst üste gelmeye başladı.

4 Ocak günü Bizim Hikaye Vatanım Sensin Kanatsız Kuşlar Siyah İnci gibi diziler ekrana gelemeyecek. Bu yüzden fragmanlarında zaten 4 ocak değil 11 ocak tarihinde dizilerin ekrana geleceği yazıyor. Peki 4 Ocak 2018 perşembe günü neden yayınlanmıyor diziler?

Bildiğiniz üzere yeni yılla birlikte reklam düzenlemeleri dolayısı ile kanallara reklam ücreti ödemesi minumum düzeyde yapılıyor. Kanallar bu yüzden dizilerin yeni bölümleri yerine eski bölümlerini kolaj olarak yayınlıyor.
Reklam gelirlerinden olmak istemeyen kanallar yeni yılın ilk haftası dizileri genelde yayınlamaktan kaçınıyor. Bu yüzden 4 Ocak 2018 Bizim Hikaye Vatanım Sensin Kanatsız Kuşlar Siyah İnci gibi diziler ekrana gelmeyecek yayınlanmayacak.

4 Ocak 2018 Bizim Hikaye var mı yok mu neden yok niçin fragman çıkmadı yada 4 Ocak Vatanım Sensin 2018 de var mı yok mu niçin yayınlanmadı, 4 Ocak perşembe Kanatsız Kuşlar var mı yılbaşında ekrana gelecek mi Atv de gibi sorular veya 4 Ocak Siyah İnci olacak mı olmayacak mı neden yok bitti mi gibi sorulara da cevap vermiş olduk böylelikle..

4 Ocak 2018 Bizim Hikaye Vatanım Sensin Kanatsız Kuşlar Siyah İnci Var mı Yok mu?

Kanallarda herhangi bir son dakika değişikliği olurmu bilmiyoruz ancak kanallardan farklı bir yayın akışı gelmediği müddetçe perşembe yayınlanan diziler yeni yılın ilk haftasında ekrana gelmeyecek. Tüm diziler bir hafta ara verdikten sonra 11 Ocak perşembe günü kaldıkları yerden devam edecekler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2017