4 Ocak 2018 Kanatsız Kuşlar Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Bölüm Yayınlanmadı

Yeni yılda bir çok dizinin yeni bölüm yayınlamama modasına Kanatsız kuşlar da katıldı. 4 Ocak 2018 Kanatsız Kuşlar Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Bölüm Yayınlanmadı niçin yok neden yayınlanmadı olacak mı gibi sorulara hemen yanıt verelim: 4 Ocak Perşembe yeni bölümü yok arkadaşlar. Kanatsız Kuşlar dizisi yen yılın ilk haftasındaki reklam düzenlemeleri nedeni ile bu hafta yayınlanmayacak.

4 Ocak 2018 Perşembe Kanatsız Kuşlar Varmı Yokmu Neden Yok Yeni Bölüm Yayınlanmadı Dizi bitecek mi?

Yok yok öyle telaş yapmaya felan gerek yok, dizi sadece bu hafta yok, yeni bölümü 11 Ocak perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. 4 Ocak 2018 Kanatsız Kuşlar Varmı Yokmu olacak mı olmayacak mı yeniden yazalım. Bu hafta dizimizin yeni bölümü yok boş yere beklemeyin, yeni bölümü 11 ocak 2018 perşembe günü.. İşte eski haberlerde Kanatsız Kuşlar hakkında arşiv bilgileri..

31 Ağustos perşembe günü bildiğiniz üzere Arefe günü. Yani Kurban bayramı öncesi olduğu için Kanatsız Kuşlar Varmı Yokmu Neden Yok Fragman Yayınlanmadı 31 Ağustos perşembe günü diye meraklı gözlerin soruları oluyor. Bizde hemen yanıt vermek istedik bu haberi yaparak..

31 Ağustos perşembe ekrana gelmesi beklenen Kanatsız Kuşlar dizisi bu hafta olacak mı Kurban bayramı arefesine denk geldiği için Varmı Yokmu gibi sorulara muhatap olan dizimizin yeni bölüm fragmanı Kanatsız Kuşlar dizisi Neden Yok Fragman çıktı mı Yayınlanmadı 31 Ağustos gününün bölümü diye sorulara yanıt veriyoruz.

Kanatsız Kuşlar dizisi 31 Ağustos perşembe günü ekrana gelmeyecek. Arefe günü olduğu için bayram tatili dolayısı ile reytingler düşük çıkacağı için dizi bir hafta ara verdi. 10 Günlük tatil için zaten tüm oyuncular memleketine veya tatil merkezlerine akın etmişti. Dizimiz oyuncuları da bu arayı değerlendirdi..

Kanatsız Kuşlar Varmı Yokmu Neden Yok Fragman niçin Yayınlanmadı 31 Ağustos günü dizi olacak mı sorularına yanıt verdik. Dizimiz bir hafta aradan sonra yeni bölümü ile 7 Eylül perşembe günü Atv de ekrana gelecek. Kurban bayramınız şimdiden mübarek olsun..

https://www.youtube.com/watch?v=w26yda9iwJc

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Ocak 2018