4 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları Darısı Başımıza Kalbimin Sultanı

4 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları Darısı Başımıza Kalbimin Sultanı gibi iki dizinin ve dünya kupası maçlarının oynandığı şu günlerde reytinglerde gittikçe önem kazanmaya başladı.. Bizde merak edenler için 4 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları Darısı Başımıza Kalbimin Sultanı dizilerinden hangileri birinci olacak özellikle yeni başlayan dizi Darısı Başımıza oldukça merak ediliyor..

Özellikle yeni dizi Darısı Başımıza oldukça merak ediliyor nasıl bir reyting alacak kaç oranlarını bulacak Darısı Başımıza reyting sonuçları elbette Kalbimin Sultanı dizisini düşürecektir ancak yine de fazla dizi olmadığı için her iki dizide ciddi oranlarda reyting alabilir. Dünya kupası maçları bittikten sonra Darısı Başımıza ve Kalbimin Sultanı dizi reytingleri de artacaktır diye düşünüyoruz.

Sizlerde tahmin ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. 4 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları Darısı Başımıza Kalbimin Sultanı dizileri ile dünya kupası maçlarının ne kadar reyting alabileceğini düşünüyorsunuz? 4 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları Darısı Başımıza dizisi istediği başarıyı gösterebilecek mi yoksa Kalbimin Sultanı gibi vasat bir başlangıç mı yapacak?

4 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları Darısı Başımıza total

Darısı Başımıza 1. Bölümde neler olacak neler yaşanacak Özetini de sizlere sunmak istiyoruz..
Ömrünü çocuklarına adamış bir anne olan Zerrinin öyküsü diyebiliriz aslında hikaye için.. Çocukları için her türlü fedakarlığı yapan bir anne olan Zerrin’in (Devrim Yakut) hayattan tek beklediği şey çocuklarının mutlu yaşamasıdır..Zerrin Büyük kızı Rüya (Açelya Topaloğlu), Küçük oğlu Serkan (Burak Can) anasının kuzusu, Ortanca kızı Öykü (Elif Doğan) her biri kendi aleminde işinde gücünde okulundadır.

Zerrin ilk önce Öykü’nün evleneceği haberini duyunca hem şaşırır hemde sevinir. Öyküyü istemeye gelen aileler ise oldukça çetrefilli işleri olan ve eski yaptıklarını başlarına kakacakları için işlerin karışacağı bir dizi izleyeceğiz. Öykünün güzel aşkını gölgelemeyecek tüm yaşananlar, bir tutam aşk, bir yudum mutluluk ve gülmek için bolca kahkaha kalır izleyenlere..

4 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları Darısı Başımıza dizi reytinglerini sizler için buraya ekleyip güncelleyeceğiz..
4 temmuz çarşamba reytingleri darısı başımıza

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Temmuz 2018