4 Temmuz Salı Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Dolunay Deli Gönül Efsane

Çok zorlu bir reyting mücadelesine sahne olacak 4 temmuz salı günü.Bir çok dizi başlıyor ve oldukça kritik bir eşik var. 4 Temmuz Salı Reytingleri tv dizi Ab total Sonuçları İzlenme Oranları nasıl oluştu? 4 temmuz salı günü tv de Dolunay, Deli Gönül ve Adı Efsane gibi dizilerin yeni sezon ilk bölümleri olacak.

Daha doğrusu Dolunay ve Deli gönül dizileri sezona adım atarken Adı efsane ise şansını yeni oyuncu kadrosu ile denemek için yeniden başlıyor 2. devre olarak. Peki iyi bir izleyici kitlesi olan Kanal D adı efsane dizisi ile birinci olur mu dersiniz?

Yoksa yeni dizilerden biri olan Star tv de ilk bölümü ile ekrana gelecek olan Dolunay dizisi mi merak edilir? Fox tv de romantik ve dramatik esaslı Deli Gönülü de yabana atmıyoruz. Hatta bir sürpriz yapıp diğer dizileri sollarsa hiç şaşırmayacağım..

4 Temmuz 2017 Salı Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Dolunay Deli Gönül Efsane dizisi mi birinci oldu reytinglerde hangi dizi öne geçti birinci ikinci ve üçüncü sıraları sırasıyla yazacağız sizler için. Sevilen dizilerin ilk bölümlerini sizlerde yorumlarınızla değerlendirin lütfen. Sizce hangisi birinci olur? Dolunay mı Deli Gönül mü yoksa Adı Efsane dizisi mi birinci olur reytinglerde?

4 Temmuzda ilk bölümü ile Dolunay dizisi reytinglerde şans arayacak bakalım kaçıncı olacak.

Diğer bir dizi ise yeni sezonu ile Adı Efsane dizisi.. Yeni oyuncuları ile daha da güçlenecek mi bakıp göreceğiz… Sizlerde yorumlarınızı yazın lütfen aşağıya..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2017