4N1K 27 Temmuz Ali’nin Söylediği Sen Öyle Nasıl Gülüyorsun Açıyorsun Yaprak Yaprak Şarkısı

4N1K Ali’nin Söylediği Sen Öyle Nasıl Gülüyorsun Açıyorsun Yaprak Yaprak Şarkısı… 4N1K dizisi yeni bölümünde Ali’nin şarkısı damga vuruyor. 4N1K dizisi 4. bölümünde Ali İlk aşk şarkısını Bade için seslendiriyor. Bu durum Yaprak’ı şaşkına çeviriyor.

4N1K İlk Aşk 5. Bölümde Çalan Sen bilmezsin benim gözlerim nasıl büyütür Şarkısı için Tıkla

4N1K dizisinde Ali’nin Bade’ye şarkı söylemesine Yaprak’ın tepkisi ne olacak? Yeni bölümde çalan İlk Aşk şarkısı çok beğenildi. Şarkının tüm sözlerini de sizlerle paylaşacağız. 4N1K 4. bölümünde Ali rolünü canlandıran Atakan Hoşgören şarkısını seslendirdi.

4N1K İlk Aşk dizisi adına özgü şarkısıyla yeni bölümde 27 Temmuz cuma akşamı yayınlandı. 4N1K dizisi 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 4N1K İlk Aşk dizisinde Atakan Hoşgören’in canlandırdığı Ali karakteri kendi yazdığı İlk Aşk şarkısını seslendirdi. Atakan Hoşgören’in bu şarkısıyla sesini güzelliğini de görmüş oldu. Artık dizi de daha fazla şarkı seslendirmesi dileğiyle…

4N1K İlk Aşk dizisi yeni bölümünde neler olacak?

Ali Yaprak’ı seviyor ve onun doğallığını aşık olduğunu söylüyor. Ancak Barış’ta Ali’nin bu zaafının farkında ve buna karşı çıkıyor. Yaprak’ta Ali’den gizli gizli hoşlanır ancak ondan bir hareket bekler ve söylemez sevgisini.

4N1K dizisinde Ali’nin seslendirdiği İlk Aşk şarkısı sözleri;

Sen öyle nasıl gülüyorsun,

Açıyorsun yaprak yaprak,

Sen çiçeksin ben yaprak,

Bin yıl geçse unutulmaz ilk aşklar…

4N1K İlk Aşk 5. Bölümde Çalan Sen bilmezsin benim gözlerim nasıl büyütür Şarkısı için Tıkla

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4N1K 27 Temmuz Ali’nin Söylediği Sen Öyle Nasıl Gülüyorsun Açıyorsun Yaprak Yaprak Şarkısı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2018