4N1K Ali Öldü mü Bıçaklandı İyileşecek mi? Kim Yaptı Barış mı

4N1K İlk Aşk dizisi 6. bölümde Ali Öldü mü yaralandı mı sorusu çok merak edildi ve bizde sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. 10 Ağustos cuma günü ekrana gelecek olan 4N1K dizisinin yeni bölümünde Ali Öldü mü Bıçaklandı İyileşecek mi? Kim Yaptı Barış mı yoksa barışın üstüne atmak isteyen biri mi bıçakladı Aliyi..

4N1K Ali Öldü mü Bıçaklandı İyileşecek mi? Kim Yaptı Barış mı? Öncelikle hemen belirtelim ki Barış yapmadı bunu. Yani Aliyi bıçaklayan Barış değil, barış tam tersi aliye yardım ediyor adamlara diyor ki yarım kalan işinizi bitirin yani parayı verecek alinin peşini bıraksınlar diye..

Dolayısı ile herkesin merak ettiği olay Aliyi bıçaklayan Barış değilse kim? Bu konuda sizlerin merakını gidermek için bilgisi olan yorum yazabilicek arkadaşlardan cevap bekliyoruz. Diziyi iyi takip edenler lütfen tahminlerini aşağı yazabilir mi? Soru belli 4N1K Ali Öldü mü Bıçaklandı mı, İyileşecek mi? Kim Yaptı bunu Barış değilse kim?

4N1K dizisi 6. bölüm Ali Öldü müNot: Arkadaşlar kitabın ve dizinin konusu aynı ve kitabı okumuş bir kişi olarak ali ölmüyor haberiniz olsun! Zaten fragmanında geç gelme sebebi öldü sanıp heyecanlanmamız ama ters köşe merak etmeyin alikuşçular üzülmesin 🙂 Bu arada Alinin morgdan çıkarken görülmesi ve ayağına adının yazılması oldukça etkileyici bir sahne olmuş ama merak etmeyin Ali ölmeyecek arkadaşlar…

4N1K ilk aşk Ali gerçekten Öldü mü

4N1K ilk aşk Ali gerçekten Öldü mü

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Ağustos 2018