4N1K Dizisi Tutar mı izlenir mi, Reytingleri Nasıl? İşte Yorumlar

Fox tv de 2018-2019 yaz sezonu için yeni bir gençlik dizisi başlıyor..4N1K Dizisi oyuncu kadrosunun zenginliği ve yeni oyuncuları ile gözde olacak bir dizi gibi görünüyor. 4N1K Dizisiyle ilgili dizinin devam edip etmemesi alacağı reytinglere bağlı doğrudan. Bu devirde iyi reyting almak da oldukça zor ama başarırsa devamı gelecektir. İşte 4N1K Dizisi hakkında sorular ve yanıtları:

4N1K Dizisini Nasıl Buldunuz? Öncelikle dizi oldukça renkli ve aşk dolu bir geçlik dizisi. Oldukça hızlı ve aksiyonlu sahneleri ile kendine bağlamayı planlayan ve izleyenlerin yeniden izleyecekleri hatta tekrarlarının bile ilgi göreceğini umduğu bir yapım olacak gibi görünüyor. Ama 4N1K Dizisiyle ilgili son kararı yine izleyenler verecek. Fragmanlara bakınca dizi izlenecek gibi görünüyor..

4N1K Dizisi Tutar mı İzlenmeye Değer mi? Elbette çok göreceli bir soru oldu bu.. Yaz aylarında izlense izlense 4N1K Dizisi tarzındaki diziler izlenir ama reytingler her diziyi belirleyen geleceğine karar veren en önemli etken oluyor her defasında.. 4N1K Dizisi de eğer tutulur ve halk tarafından sevilirse iyi reytingler alacak ve fox tv de belki yaz aylarından sonra da devam edecektir. izlenmeye değer mi derseniz bana göre değmez ama bu göreceli bir durum hak verirsiniz ki..

4N1K Dizisi Reytingleri nasıl yeterli mi dizi devam eder mi? Bunu elbet zaman gösterecek ancak Fox tv izlemiş olduğu hükümet karşıtı politika ile zaten oldukça zor bir yarış içerisinde. Milli ve manevi değerleri yok sayan tutumu ile muhafazakar kesimin kolay kolay açmadığı kanalda güzel diziler de reyting alamayıp erken final yapıyor.

Bu sezon bir çok fox tv dizisi erken final yapıp sona erdi çünkü kanal kendi kendine halkın yüzde 50 ye yakın kesimini karşısına alıyor. Reytinglerde zamanla göreceğiz 4N1K Dizisi hakkındaki tüm detayları ve Ab total reyting sonuçlarını burada sizlerle paylaşıp sonuçları gözler önüne sereceğiz. 4N1K Dizisi reyting alır mı izlenir mi hepsi burada sizler için hazırlanacak ve sunulacak:

4N1K Dizisi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. 4N1K Dizisi izlenir mi tutar mı görüşlerinizi bekliyoruz.. Şimdilik hoşçakalın.. 4N1K İlk Aşk Dizisi ilk bölümü ile 3 oranında total reyting aldı. Aldığı bu reyting ile dizi dünya kupası maçlarından sonra ilk sırada yer aldı. Dünya kupasından sonra çok daha yüksek reytinglere ulaşmasını bekliyoruz.

4N1K İlk Aşk Dizisi reyting sonuçları:

4N1K İlk Aşk Dizisi reytingleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4N1K Dizisi Tutar mı izlenir mi, Reytingleri Nasıl? İşte Yorumlar (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2018