4N1K Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

4N1K Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak? 4N1K dizisi Fox ekranlarında yayınlanmaya devam ediyordu. Gençlerin dizisi olan 4N1K sezon finali kararı aldı. Yeni sezon başlamışken tüm diziler yeni bölümlerini yayınlarken 4N1K sezon finali yapıyor. 4N1K Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak? CevaP: 2019 ilk aylarında..

4N1K dizisi başrollerini Gözde Mutluer,Ali Tekelioğlu,Sinan Yorulmaz,Gökhan Karademir,Oğuz Ünal ve Barış Ozansoy paylaşıyor. Fox TV ekranlarında ilgiyle izlenen 4N1K sezon finali yapıyor. 4N1K dizisi sezon finali cuma akşamı yayınlanıyor. Sezon finalinde neler oldu?

4N1K dizisi sezon finali;, Saklanan sırların artık ortaya çıkma zamanı geldi. Ali Barış’ı zorlar ve sakladığını öğrenmeye çalışır. Ali ve Barış birbirleri ile konuşurken inatlaşırlar. Kavga etmeye başlarlar. Yaprak kabul etmese de Alinin arkadaşlığın ötesinde duyguları olduğunu bilir.

Tekin ile Ela iyiden iyiye yakınlaşır bunu fark eden Jülide okula müfetişleri göndererek son kozunu da oynar. Müdür ise Sinanla Ece’nin aşkını onaylamasa da artık olumlu bir adım atar.

Yaprak ne kadar inkar etse de  Ali’nin arkadaşlığın ötesindeki duygularını fark ediyor. Tekin ile Ela’nın giderek yakınlaştığını fark eden Jülide, son kozunu oynayıp okula müfettişleri gönderir. Müdür, Sinan ve Ece’nin aşkına tam onay vermese de olumlu bir adım atar. Yaprak, Ali karşılaşmaktan korktuğu için okula gitmez.

Barış’tan kaçmak kolay değildir. Ali gerçekleri öğreniyor. Ali duygularını Yaprak’a açar. Yaprak Ali’den az önce de Barış’ın kendine olan aşkını duymuştur. Bu iki aşk arasında kalsa da Yaprak’ın da gönlü Ali’den yanadır.  Yaprak iki aşıktan ahngisini seçecek? 4N1K dizisi Ali ile Yaprak sezon finalinde sevgili olabilecekler mi?

Gökhan, Merve’nin son dakika hamlesi ile karakoldan kurtulur. Fakat Ece’nin başına beklenmedik bir olay gelir.  4N1K dizisi sezon finali cuma akşamı ekrana geliyor. 4N1K dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak? Şimdilik bir tarih yok. 4N1K dizisi yeni sezonu belki de yaz sezonunda devam eder. Çünkü yeni sezonun başlaması ile reytinglerde düşüş yaşandı. Bunu önlemek için sezon finali yapıldı.

Yeni sezon tarihi de netleşince sizlerle bu konumuzda paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4N1K Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak? (32 Yorum)

 1. ali yaprağı zaten çok sevıyor zahmet olucak yaprakta aliyi 12 yıllık arkadaşını üzmesin

 2. Bence aliyle yaprak sevgili olmasınlar benim badem gözlü baris rolünde oynayan buragimi üzmesinler rolde olsa o an yüzü gülmüyor ve benim içim yanıyor

 3. Arkadaslar aldigim bir duyuma gore 4n1k ilk ask mart ayinin baslarinda baslarmis-Ne kafar dogru bilemem-

 4. Bu diziyi çox seviyorum və bu diziye Azərbaycandan Bakıyorum. Barışın hayraniyim çox seviyorum onu. yaprakla aliyi yakisdiriyorum. Alinin qamzelerine bayiliyorum ♡

 5. Barış ve yaprak olsun ali değil barış yaprak çok yakışıyor yaz tatilinde başlamasıda iyi olur lütfen oyuncu kadrosunda değişiklik olmasın yaprak barış ikinçi sezonda birlikte olsunnn

  • Alini agzindan Yaprak’a yaziyorum:

   Senin gözlerin yesil bir orman,
   Benim gamzelerim ormandaki deniz
   Sana sirr verecegim ben Küçük Titan,
   Unutma hiç bir zaman Ask esittir biz.

 6. Lutfen çok uzun surmesin bu en sevdiğim dizi bu senaryoyu yazana ve tüm ekip arkadaşlarına tsk ederim süper bir dizi burdan oyunculara selam gönderiyorum sizi çok seviyorum fox kanalına tsk ler hoscakali

Eklenme Tarihi: 26 Eylül 2018