4N1K İlk Aşk 24 Ağustos Var mı Yok mu Bayramda Yeni Bölüm Yayınlanacak mı?

Fox tv de ekrana gelen dizilerden birisi olan ve cuma günleri yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi 24 Ağustos Var mı Yok mu Bayramda Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? diye merak eden izleyenlerimiz için kısaca bilgiler vermek istiyoruz. Önümüzdeki hafta bayram haftası, kurban bayramından dolayı herkes memleketine tatile ailesinin yanına gitti.

Dolayısı ile televizyon başında çok kişi olmayacağı için 4N1K İlk Aşk 24 Ağustos cuma günü yeni bölüm yayınlamayacak. Dizinin yeni bölümü yerine kolaj bölümü ekrana gelecek. 24 Ağustos cuma yayınlanmayacak olan bölümün yerine kolaj derleme bölümü ekranda olacak. Kurban bayramından sonraki hafta 31 Ağustos cuma günü 4n1k dizisinin yeni bölümü yayınlanacak fox tv de..

Fox tv 4N1K İlk Aşk 24 Ağustos cuma Var mı Yok mu Bayramda Yeni Bölüm Yayınlanacak mı?

4N1K İlk Aşk 24 Ağustos Var mı Yok mu yeni bölüm

Merak edenler ve bilmeyenler için tekrar yazmak istiyoruz. 4N1K İlk Aşk 24 Ağustos Var mı olacak mı yayınlanacak mı diye merak edip yeni bölümün fragmanı ve tanıtımını merak edenler için yazalım tekrar: 4N1K İlk Aşk 24 Ağustos cuma günü fox tv de yeni bölüm olmayacak.

4N1K İlk Aşk dizisi 31 Ağustos cuma günü kaldığı yerden fox tv de devam edecek. Yeni bölümleri ile her cuma yayınlanacak olan dizinin bu hafta kolaj bölümü ekrana gelecek. Dizinin sevenlerine ve merak edenlere duyurulur.. 4N1K İlk Aşk 24 Ağustos Var mı Yok mu olacak mı olmayacak mı yeni bölüm hakkında bilgi verdik. Hoşçakalın..

4N1K İlk Aşk yeni bölüm kurban bayramında Var mı Yok mu

4N1K İlk Aşk 24 Ağustos Var mı Yok mu yeni bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4N1K İlk Aşk 24 Ağustos Var mı Yok mu Bayramda Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2018