Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Oyuncuları

4N1K İlk Aşk Ali Tekelioğlu kimdir? Bilgileri İnstagramı ( (Atakan Hoşgören)

Fox tv de yeni başlayan 4N1K dizisinde Ali Tekelioğlu (Atakan Hoşgören) kimdir? merak edenler için bu sayfayı açtık.. 6 Temmuz cuma akşamı Fox Tv ekranlarında başlayan sevilen gençlik dizisi 4N1K İlk Aşk dizisinde Ali karakterini canlandıran oyuncu kimdir bilgileri gerçek adı soyadı ve instagram hesaplarını sizlerle paylaşacağız.

4N1K İlk Aşk dizisinde Ali Tekelioğlu karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Atakan Hoşgören‘dir. Daha önce bu yakışıklı oyuncuyu görmeyen ve kim olduğunu merak edenler için Atakan Hoşgören hakkında bilgilere geçelim..

Büşra Yılmaz’ın sevilen kitabından uyarlanan önce filmi çıkan sonrada dizi olarak fox tv de izleyici karşısına çıkan dizide Ali Tekelioğlu da en çok merak edilen oyuncular arasında yer alıyor.

4N1K İlk Aşk Ali Tekelioğlu kimdir bilgileri

4N1K İlk Aşkda Ali Tekelioğlu karakteri Oldukça genç ve yetenekli bir karakterdir. Zaten dizinin hemen hemen tamamı genç oyunculardan oluşan kadrosu ile dikkat çeken 4N1K İlk Aşk dizisinde Ali (Atakan Hoşgören) Kaç yaşında? Şimdiye kadar hangi dizilerde rol aldı instagramı var mı sosyal medyadaki gerçek adresleri neler?

4N1K İlk Aşk dizisinde Ali Tekelioğlu kimdir?
Yaprak’a aşık ona hayran onu korumak için elinden geleni yapan, Çocukluktan beri hislerini Yaprak’a anlatamamış ve Yaprak da onu anlayamamış bir karakterdir.. Okuldaki basket takımında en etkili yıldız oyuncudur ve takımında kaptanıdır.

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Füsun kimdir? Gerçek adı bilgileri resimleri

4N1K İlk Aşk dizisi Ali Tekelioğlu kimdir bilgileri

Barış ise Ali’yi en fazla üzen isim olacaktır. 4N1K İlk Aşk dizisinde Ali Babası Tekin’le bir türlü anlaşamamakta ve aralarında bir baba ve oğul çatışması devam etmektedir. Alinin gizemli dünyasında en etkili isimlerden birisi okuduğu okulun rehber hocası, her belada kapısını çaldığı Ela Hoca büyük yer tutmaktadır. Ela hoca ile Ali arasındaki bu yakınlık gerçeklerin ortaya çıkacağı ileriki bölümlerde o hocanın annesi olduğunu öğrenmesi ile apayrı bir konuma ulaşacaktır.. Alinin gerçek annesi Ela hocadır ve Ali henüz bunu bilmiyor.

Atakan Hoşgören kimdir?

1999 yılında İstanbul’da doğan ve ailesi Arnavut kökenli olan Atakan Hoşgören Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünde eğitimine devam etmektedir.. Almış olduğu oyunculuk dersleri sonrasında Yıldızlar Şahidim dizisinde oynamıştır. Uzun süre Beşiktaş altyapısında basketbol merakını gidermiştir.

Oyunculuk eğitiminden sonra “4N1K” ekibinin oyuncu kadrosunda yer almış ve diziden önce de 4N1K filmdeki ALİ Tekelioğlu karakterini canlandırmıştır. 4N1K ile herkesin merak edip kim bu Ali diye sorduğu oyuncu bugüne kadar sadece Yıldızlar Şahidim dizisinde oynamıştır. 4N1K İlk Aşk Ali Tekelioğlu rolü ile herkesin tanıdığı bir isim olmuştur..

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Kumru Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Biyografisi

4N1K İlk Aşk Ali Tekelioğlu instagram adresi: https://www.instagram.com/atakanhgr

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

9 Yorum Var

9 Comments

 1. Anonim

  11 Ocak 2019 at 19:56

  Ali seni cok ama cok sevyorum

 2. Zeynep

  7 Kasım 2018 at 17:35

  Fenalden nezaman geleck

 3. Sila

  8 Eylül 2018 at 18:21

  Gamzen de yaşamak isteseydim beni orda yaşatirmiydin

 4. nur

  7 Eylül 2018 at 18:02

  ben çocuğa bayılıyorum bir insan bu kadarmı tatlı olur

 5. Aleynaa

  26 Ağustos 2018 at 18:22

  Çok yakısikli buyuk hayraniyim cok seviyorum seni cok seviyorum guzel gulen adam

 6. şeyda

  24 Ağustos 2018 at 17:05

  senpatiksin

 7. Samirə

  13 Ağustos 2018 at 17:48

  ali tekeli oğlunu çooook seviyorum . çok tarz birisi. kamzesini yediyim .

 8. Melisa

  9 Ağustos 2018 at 03:26

  Seni çok seviyorum

 9. Anonim

  2 Ağustos 2018 at 20:21

  iyi çocuk

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Oyuncuları

To Top