4N1K İlk Aşk Ali Tekelioğlu kimdir? Bilgileri İnstagramı ( (Atakan Hoşgören)

Fox tv de yeni başlayan 4N1K dizisinde Ali Tekelioğlu (Atakan Hoşgören) kimdir? merak edenler için bu sayfayı açtık.. 6 Temmuz cuma akşamı Fox Tv ekranlarında başlayan sevilen gençlik dizisi 4N1K İlk Aşk dizisinde Ali karakterini canlandıran oyuncu kimdir bilgileri gerçek adı soyadı ve instagram hesaplarını sizlerle paylaşacağız.

4N1K İlk Aşk dizisinde Ali Tekelioğlu karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Atakan Hoşgören‘dir. Daha önce bu yakışıklı oyuncuyu görmeyen ve kim olduğunu merak edenler için Atakan Hoşgören hakkında bilgilere geçelim..

Büşra Yılmaz’ın sevilen kitabından uyarlanan önce filmi çıkan sonrada dizi olarak fox tv de izleyici karşısına çıkan dizide Ali Tekelioğlu da en çok merak edilen oyuncular arasında yer alıyor.

4N1K İlk Aşk Ali Tekelioğlu kimdir bilgileri

4N1K İlk Aşkda Ali Tekelioğlu karakteri Oldukça genç ve yetenekli bir karakterdir. Zaten dizinin hemen hemen tamamı genç oyunculardan oluşan kadrosu ile dikkat çeken 4N1K İlk Aşk dizisinde Ali (Atakan Hoşgören) Kaç yaşında? Şimdiye kadar hangi dizilerde rol aldı instagramı var mı sosyal medyadaki gerçek adresleri neler?

4N1K İlk Aşk dizisinde Ali Tekelioğlu kimdir?
Yaprak’a aşık ona hayran onu korumak için elinden geleni yapan, Çocukluktan beri hislerini Yaprak’a anlatamamış ve Yaprak da onu anlayamamış bir karakterdir.. Okuldaki basket takımında en etkili yıldız oyuncudur ve takımında kaptanıdır.

4N1K İlk Aşk dizisi Ali Tekelioğlu kimdir bilgileri

Barış ise Ali’yi en fazla üzen isim olacaktır. 4N1K İlk Aşk dizisinde Ali Babası Tekin’le bir türlü anlaşamamakta ve aralarında bir baba ve oğul çatışması devam etmektedir. Alinin gizemli dünyasında en etkili isimlerden birisi okuduğu okulun rehber hocası, her belada kapısını çaldığı Ela Hoca büyük yer tutmaktadır. Ela hoca ile Ali arasındaki bu yakınlık gerçeklerin ortaya çıkacağı ileriki bölümlerde o hocanın annesi olduğunu öğrenmesi ile apayrı bir konuma ulaşacaktır.. Alinin gerçek annesi Ela hocadır ve Ali henüz bunu bilmiyor.

Atakan Hoşgören kimdir?

1999 yılında İstanbul’da doğan ve ailesi Arnavut kökenli olan Atakan Hoşgören Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünde eğitimine devam etmektedir.. Almış olduğu oyunculuk dersleri sonrasında Yıldızlar Şahidim dizisinde oynamıştır. Uzun süre Beşiktaş altyapısında basketbol merakını gidermiştir.

Oyunculuk eğitiminden sonra “4N1K” ekibinin oyuncu kadrosunda yer almış ve diziden önce de 4N1K filmdeki ALİ Tekelioğlu karakterini canlandırmıştır. 4N1K ile herkesin merak edip kim bu Ali diye sorduğu oyuncu bugüne kadar sadece Yıldızlar Şahidim dizisinde oynamıştır. 4N1K İlk Aşk Ali Tekelioğlu rolü ile herkesin tanıdığı bir isim olmuştur..

4N1K İlk Aşk Ali Tekelioğlu instagram adresi: https://www.instagram.com/atakanhgr

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4N1K İlk Aşk Ali Tekelioğlu kimdir? Bilgileri İnstagramı ( (Atakan Hoşgören) (12 Yorum)

  1. Çok yakışıklısın bence daha fazla filmlerde oynamalısın sempatiksin ali karakterini çok iyi oynuyosun benden sana kucak dolusu sevgiler

Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2018