4N1K İlk Aşk Dizisi 3. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (20 Temmuz Cuma)

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile daha çok merak edilmeye başlanan 4N1K İlk Aşk 3. Bölüm Özetinde neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. 4N1K İlk Aşk Dizisi 3. Bölüm Özeti Fragmanı (20 Temmuz Cuma) günü kaldığı yerden devam edecek. Çiçeği burnunda yeni dizide bakalım 3. bölümde neler yaşanacak işte özeti.

4N1K İlk Aşk Dizisi 3. Bölüm Özetinde Barış’ın sürekli Yaprak ile ilgilenmesi ve onun çevresinde olması sonunda Ali’yi çileden çıkarmıştır. Ali bu arada boş durmaz ve Yaprak için bir şarkı besteler. Yaprak için yazdığı İlk Aşk adlı şarkısını bitiren Ali, hemen ona bunu söyleyemese de bestesini ilk dinleyenin aşık olduğu kız olacağını açıklar.

Bu gizemli açıklamanın ardından Sırtındaki gitarı gören Barış fırsatı kaçırmaz, Ali’ye meydan okur. 4N1K İlk Aşk Dizisi 3. Bölümde Ali ile BArış arasında bir kapışma yaşanır. İkili gitarla karşılıklı şarkılar söylerler.. Fakat bu kapışma Ali’nin planlarını alt üst eder. Yaprak’a kendini affettirmek isteyen Barış gizlice odasına girer. Amacı aldığı çiçeklerle ona sürpriz yapmaktır. Ancak barış Yaprakın odasında uyuyup kalınca işler değişir ve bunu gören Ali Barış ile yaprak arasında olanlardan iyice kıskançlık yapar.

Okul Müdür’ünün Oğuz’un annesi Zeliş ile nasıl bir ilişki yaşadığını bilmeyen Sinan, onu tehditleri ile kızdırır ve ona bir teklif sunar. Ancak bu teklif Müdür ile Melike’nin arasında yeni bir krize yol açar. 4N1K İlk Aşk Dizisi 3. Bölüm özetinde bakalım başka neler yaşanacak izleyip göreceğiz.

4N1K İlk Aşk Dizisi 3. Bölüm özeti

4N1K İlk Aşk Dizisi 3. Bölüm Özeti 20 Temmuz Cuma

Gökhan ise bir türlü Merveye kendini gösteremez. Merve’nin gönlünü almak için yapmadığı kalmayan Gökhan ise iyice çaresiz kalmıştır artık. Ece’den çok hoşlanan Sinan, ona bunu göstermek ve yakınlaşabilmek için elinden geleni ardına koymaz. Yaprak’ta uyuduğu gece Barış’ın başı polis ile derde girer. Her şey Yaprak’ın vereceği ifadeye bağlıdır.  Eğer yaprak Barışı kurtarırsa Aliye bir adım yakınlaşacaktır. Barış’ın babası Tekin de boş durmaz ve Ali’yi annesinden uzak tutabilmek için kimsenin tahmin edemeyeceği birşey yapar.. 4N1K İlk Aşk Dizisi 3. Bölüm oldukça heyecanlı geçecek..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4N1K İlk Aşk Dizisi 3. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları (20 Temmuz Cuma) (1 Yorum)

  1. Yaprak barışı kurtarırsa aliye nasıl yakunlasicak ali daha çok kiskanicak
    Barışın babası tekin ayni zamanda Ali’nin de mi babasi ali ve barış kardesmi

Eklenme Tarihi: 13 Temmuz 2018