4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncu Resimleri Fragmanı Özeti

4N1K İlk Aşk dizisi çok yakında başlıyor.. Bu sayfada sizler için 4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncu Resimleri Fragmanı Özeti ve tüyoları hakkında bilgiler sunacağız. 2018-2019 da FOX’un ekranını renklendirecek olan aynı zamanda kısa süre önce filmi de çıkmış olan kitap ve sinema filminden uyarlayacak yaz dizisi ‘4N1K’nın adı kesin olarak belli oldu!

Fox tv de yayınlanacak olan 4N1K İlk Aşk Dizisi Fabrika Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek ve Cemrehan Karakaş gibi genç oyuncuların paylaştıkları dizinin adı ‘4N1K İlk Aşk’ olduktan sonra çekimlere başlandı ve oyunculardan bizlere ulaşan ilk resimleri bizde sizlere sunalım istedik.

Henüz fragmanı ve dizi özeti konusu hakkında bilgilerin elimize ulaşmadığı dizide ileriki günlerde konu içeriğimizi yeni bilgiler ile güncelleyeceğiz. 4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncu Resimleri Fragmanı Özeti tüyoları hakkında sizlere yazmaya ve paylaşmaya devam edeceğiz. 4N1K İlk Aşk Dizisi Oyuncu Resimleri fotoğrafları:

Fox Tv’nin yeni yaz dizisi 4N1K İlk Aşk’tan ilk kareler elimize ulaştı ve yayınlandı. Yapımcılığını Fabrika Yapım’ın,yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği,senaryosunu ise Ferhat Ergün’ün yazdığı,başrollerinde Gözde Mutluer,Sina Özer,Cemrehan Karakaş,Cihan Şimşek ve Eslem Akar’ın bulunduğu,oyuncu kadrosunda Bülent Alkış,Zeynep Özder,Emir Benderlioğlu,Beyti Engin,Aybanu Aykut,Hakan Haksun,Firuzan Aydın,Tuğçe Kıltaç ve Meral Asiltürk gibi isimlerin de yer aldığı dizinin ilk kareleri yayınlandı.’4N1K İlk Aşk’ yakında FOX’ta başlıyor!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2018