4N1K İlk Aşk Merve Kimdir? Bilgileri İnstagram Resimleri (Suğdem Gözalır)

6 Temmuz cuma akşamı başlayan ve fox tv de ekrana gelen ilk bölümü ile beğeni toplayan 4N1K İlk Aşk Merve Kimdir? Bilgileri Resimleri instagram adresi gibi bilgileri sizlerle paylaşacağız. Öncelikle iyi bir başlangıç yapan ve yaz ekranında dizisiyle tv yi renklendiren Fox kanalındaki 4N1K İlk Aşk dizisinin Mervesi kimdir kısaca göz gezdirelim..

4N1K İlk Aşk Merve Kimdir? Merve dizide oldukça başarılı bir oyunculuk sergilemektedir. 4N1K İlk Aşk Merve rolündeki oyuncunun gerçek adı Suğdem Gözalır’dır. Dizide Gökhanın sevgilisi rolünde oynamaktadır. Henüz 18 yaşında olan Suğdem Gözalır 2000 yılında İstanbulda doğmuştur.. Merve dizide oldukça güzel kendini bilen bakımına dikkat eden güzelliğini ön plana çıkaran bir kızı canlandırmaktadır.

Gökhan Merveyi el üstünde tutmaya çalışsa da zaman zaman kıskançlıkları ile onu çileden çıkarmaktadır. Araları gerildikçe Gökhan daha da itina gösterir Merve’ye. Suğdem Gözalır daha önce dizinin aynı isimle yayınlanan filminde de rol almış ve başarılı olduğu için dizide de rolü devam etmiştir.

4N1K İlk Aşk Merve kimdir gerçek adı bilgileri

4N1K İlk Aşk dizisinin Mervesini canlandıran Suğdem Gözalır daha önce Kanal D de yayınlanan asker dizisi olan İsimsizlerde Damla rolünü canlandırmıştı. 4N1K İlk Aşk Merve rolünü oynayan Suğdem Gözalır meraklıları için instagram adresini de paylaşmak istiyoruz: 4N1K İlk Aşk Merve İnstagramı: instagram.com/sugdemgozalir_

4N1K İlk Aşk Merve kimdir gerçek adı bilgileri hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız lütfen. Şimdiden teşekkürler..

4N1K İlk Aşk Merve kimdir gerçek adı nedir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2018