4N1K İlk Aşk Ne Zaman Final Olacak, Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Merak ettiğiniz 4N1K İlk Aşk Ne Zaman Final Olacak, Kaçıncı Bölümde Bitecek? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Fox tv de cuma günleri başlayan ve ilk bölümü ile ilgi gören sevilen dizi 4N1K İlk Aşk Ne Zaman Final Olacak merak ediliyor. Bizde merak edenler ve dizinin geleceği hakkında merak edilenler için 4N1K İlk Aşk Ne Zaman Final Olacak, Kaçıncı Bölümde Bitecek? konusunda bilgilendireceğiz.

Fox tv ile 4N1K İlk Aşk dizi yapımcısı arasındaki sözleşme aslında yaz aylarını kapsıyor ve dizi sözleşmesinde ilk 10 bölüme kadar ön sözleşme sonrası içinde devam kararı gelirse dizinin sözleşmesi uzatılacak. Ancak herşey tahmin edeceğiniz üzere dizinin alacağı reytinglere bağlı..

Eğer 4N1K İlk Aşk dizisi iyi reytingler almaya devam ederse süresi ve bölüm sayısı da buna bağlı olarak artacaktır. Reytinglerin iyi gitmesi durumunda dizi ilk önce 10 bölümden 20 bölüme uzatılacak, sonra diğer diziler yeni sezona başlayınca reytingler düşük giderse dizi bitirilecek, ancak istenen seviyede dizi reytingleri devam ederse cuma günleri yayınlanmaya devam edecek.

Bizim görüşümüze göre yeni sezon başlayıncaya kadar dizi devam eder. Ancak sonrasında Atv de yayınlanan Aşk ve Mavi starda yayınlanan İstanbullu Gelin ve Kanal D de ekrana gelen Arka Sokaklar gibi dizilerin karşısında tutunması ve reyting alması oldukça zor görünüyor. Bu yüzden 4N1K İlk Aşk Ne Zaman bitecek Final Olacak sorusuna Eylül ayının sonunda diyebiliriz.

4N1K İlk Aşk dizisi Ne Zaman Final Olacak,

Elbette kaçıncı bölüm olacağını kesin söylemek zor olsa da 4N1K İlk Aşk Ne Zaman Final Olacak, Kaçıncı Bölümde Bitecek? sorusuna 12. bölümde final yapacağını tahmin edebiliriz. Ancak gençlik dizisi olması ve yaz ayları boyuncu hayli izleyiciyi kendine bağlamasından dolayı dizinin devam etme olasılığı da var.

Geçtiğimiz sezon kalp Atışı dizisi cuma günleri show tv de başlamış ve uzun süre devam etmiş hayli yüksek reytingler almıştı. Neden 4N1K İlk Aşk dizisi de aynı başarıyı göstermesin ki.. Sizler de 4N1K İlk Aşk dizisi Ne Zaman Final Olacak, Kaçıncı Bölümde Bitecek? sorusuna cevaplarınızı yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz..
4N1K Kaçıncı Bölümde Bitecek?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2018