4N1K İlk Aşk Nerede Çekiliyor? Dizi Hangi Mekanda çekim yerleri neresi?

6 Temmuz cuma günü fox tv de ekrana başlayacak olan 4N1K İlk Aşk dizisi oldukça merak eidliyor. Daha önce oyunu ve filmi oldukça sevilen ve diziye uyarlanan yapım herkesin merak ettiği bir dizi oldu. 4N1K İlk Aşk dizisi Nerede Çekiliyor? 4N1K İlk Aşk Dizisi Hangi Mekanlarda çekim yerleri neresi fragmandaki yer okul manzara neresi nerede? sorularına en güncel cevapları vereceğiz.

4N1K İlk Aşk dizisi mekanları ile oyuncu kadrosu ile çok konuşulacak bu kesin. Çünkü oldukça güzel mekanlar tercih edilmiş dizinin çekim setlerinde. 4N1K İlk Aşk oyuncuları ile olduğu kadar dizinin çekildiği okul ve manzaralı mahalle de oldukça konuşulacak türden.. Sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden birisi olan 4N1K İlk Aşk Nerede Çekiliyor? hemen cevap verelim..

Fabrika yapımın üstlendiği 4N1K İlk Aşk dizisi çekimlerini İstanbul’da Arnavutköy de gerçekleştiriyor. Sadece belli bir akanda değil farklı ev ve köşklerde de devam eden 4N1K İlk Aşk dizi çekimleri son hız devam ederken yapımcı ile Fox tv arasındaki sözleşme 16 bölüm olarak imzalansa da dizinin uzatılabileceği eğer reytingler iyi gelirse önce 30 bölüme sonra da gelecek sezonun tamamına yetecek şekilde çekileceği belirtildi.

4N1K İlk Aşk dizisi Nerede Çekiliyor hangi il içe

4N1K İlk Aşk dizisindeki mekanlar neresi sorusuna aynı zamanda farklı şehirlerinde ilerleyen bölümlerde ekleneceği, İstanbulda deniz kenarındaki manzaranın da boğaz manzarasının da diziye zenginlik katması için gece geç saatlerde çekildiği belirtildi. 4N1K İlk Aşk dizisi çekildiği yerler İstanbul dışında Bursa ve  kısa süreli Karadeniz turunda Trabzon olarak dizide göreceğiz..

4N1K İlk Aşk Nerede Çekiliyor? Dizi Hangi Mekanda çekim yerleri neresi?

4N1K İlk Aşk dizisi çekildiği yer mekan neresi

Fox tv dizisi başta İstanbul olmak üzere Bursa ve kısa süreli de olsa Trabzonda sürecek çekimlerdeki asıl mekanlar ise İstanbul da Arnavutköy ve çevresi olacak. Boğaz ve deniz kenarı mekanlar ise dizinin en güzel alanları olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4N1K İlk Aşk Nerede Çekiliyor? Dizi Hangi Mekanda çekim yerleri neresi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 1 Temmuz 2018