5-8 Ocak 2018 Kaybolan Çiçekler Neden Yok Niçin Bitti Yayınlanmıyor?

5-8 Ocak 2018 Kaybolan Çiçekler var mı yok mu? Fox tv ekranları adına üzücü bir gelişme, böylesine başarılı ve kayıplar konusunda hassas bir programı yayından kaldırmak neden bu kadar kolay herşey reyting mi acaba? 5-8 Ocak 2018 Kaybolan Çiçekler Neden Yok Niçin Bitti Yayınlanmıyor? sorusunu bu yüzden sorduk. Fox tv de devam eden ancak 5 ocak cuma günün yayınlanmayan Kaybolan Çiçekler Programının yayından kaldırıldığını öğrendik ve çok üzüldük.

İnci Ertuğrulun hazırlayıp sunduğu Kaybolan Çiçekler arama ve bulma odaklı çalışıyordu. İnci Ertuğrul Kaybolan Çiçekler programı 5-8 Ocak 2018 tarihlerinde neden yok niçin yayından kaldırıldı? Yaklaşık 200 civarında kaybolma vakasını tespit edip çocukları ailelerine kavuşturan Kaybolan Çiçekler Neden Yok 5 Ocak cuma Niçin Bitti Yayınlanmıyor? sorusuna hemen cevap verelim.

5-8 Ocak 2018 Kaybolan Çiçekler Neden Yok Niçin Bitti Yayınlanmıyor?

Aslında dizi ve programlar neden bitti sorusunda ilk önce reyting sonuçlarına bakmak gerekiyor. Kaybolan Çiçekler programı her gün ekrana geliyor ve genelde ilk 40 program içinde bulunuyordu. Aslında kötü reyting almıyor ancak Fox tv bir çok programı sonlandırmaya başladı. Böylesine kaliteli ve güzel bir programa yazık edildiğini düşünüyorum şahsen. İşte Kaybolan Çiçekler programının son aldığı reyting oranları ve sıralaması:

5-8 Ocak 2018 Kaybolan Çiçekler Neden Yok Niçin Bitti Yayınlanmıyor?

Herşey reyting değil elbette ancak böylesine toplumsal bir programın, İnci Ertuğrul gibi bir sunucunun kesinlikle devam etmesi taraftarıyız. Fox tv de olmazsa başka kanalda da olsa program mutlaka devam etsin, Trt1 de veya Kanal 7 de böyle bir program olabilir, Hem İnci hanım çok efendi örnek bir insan hemde program çok faydalı, resmi kurum ve kuruluşların yapamadığını yapıyor çoğu zaman.

Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz? Kaybolan çiçekler devam etmeli mi? Yorum ve görüşlerinizi merakla bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

5-8 Ocak 2018 Kaybolan Çiçekler Neden Yok Niçin Bitti Yayınlanmıyor? (787 Yorum)

 1. Kaybolan cicekler tekrar yayinlansin boyle guzel bir program neden bitirilir anlamiyorum.Inci Ertugrulda cok basarili ve iyi bir insan onu tekrar ekranda ve ayni formatta gormek istiyoruz lutfen seyirciyi dikkate alin isteklerine kulak verin.

 2. Bu. Kadar yararlı bir porogram niye yayından kalkar kimlerin yaptıkları su altı yüzeyi çıktıda işine gelmedi acaba

 3. Kimin neresine dokundu da kaldırıldı, hayret. Fox u tarafsız bi kanal bilioduk ama sanırım sahibi amerikalı diye, iyi şeyler olsun istenmiyor birileri tarafından.

 4. Saçma sapan pıroğramlar devam ederken bu kadar verimli bir pıroğram nasıl kaldırılır

 5. Kesinlikle devam etmeli. Yavrularımızın gelecekleri kararmasın,aileleri perişan olmasın.i nci Ertuğrul’u kutluyorum.

 6. Neden kaldirildi ki?cok guzel bir programdı.sahsen ben cok uzuldum.inci hanim cok guzel.sunuyordu ve ekibi superdi.☹️☹️☹️

 7. Bu programın devam etmesini isterim .Çok güzel bir iş yapıyorlar kayıpları ailelerine kavuşturuyorlar. Sonlandırıldığına üzüldüm

 8. Çok üzüldüm. İnsanlığa hizmet eden programı nasıl kaldırırsınız. Fox gözümden düştün…

 9. Bu programı müge anlıyla aynı saate koymak zaten başlı başına bir hata.bence saat 13.00 te başlamalı o zaman bakın bakalım reytingler nasıl tavan yapıyor.bu programları bir anda kaldırarak sizi destekleyen izleyiciye de çok büyük bir haksızlık ediyorsunuz

 10. Bencede devam etmeli. Çünkü kaliteli bir programdı. Bunun bencede reytinglerle bi ilgisi yok elbette reytingi çok iyiydi. Ancak fox tv bu tür programlar yerine dizilerinin eski bölümlerini koyuyor. Bence bu yanlış kaliteli bi programı yayından kaldırmakla çok kötü yapmışlar.

 11. Bu hanım efendinin programının devamını istiyoruz kaliteli bir programdı. Bunun gibi yayınların devamını diliyoruz..

 12. Kaliteli ve seviyeli programın bitmesine üzüldüm inci ertugrul çok başarılıydı lutfen yayına devam edilmeli

 13. Kaybolan çiçekler kesinlikle devam etmeli illa ki fok tivide deyil başka kanalda devam edebilir inci ertuğrul çok kaliteli hanımefendi biz zevkle izliyorum çok üzüldüm hangi kanal olursa olsun bizİnciErtugrulu izlemek istiyoruz çok seviyorum ben saygılarımı sevgilerimi iletmek istiyorum öpüyorum İnci hanım seni kocaman kokulu kokulu çok özledim seni kızım diyebilir miyim çünkü kızm gbisin bütün sevgilerim senin olsun Allaha emanet ol kızım benim

 14. Devam etmeliydi ve çok izlendiğini de düşünüyorum.Hattaa yine devam etmeli üzülsem de hayatın gerçeklerinden kaçamayız.Evlilik prog.dan bon katli sosyal bir bir durum.Gerçeklerin açıga cikması ve bataklikların kurutulması gerekiyor.

 15. Benimde çok beğenerek izlediğim bir programdı KAYBOLAN ÇİÇEKLER ve bende yeniden başlamasını çok isterim yayından kaldırılmasına çok üzüldüm.Dobralığı ve gerçekleri konuşması dürüstlüğüyle İNCİ ERTUĞRULU’da çok beğeniyorum.Gerçekleri yansıtıp çekinmeden konuşması doğruya doğru yanlışa yanlış demesi bence her kesin yapabileceği bir şey değil inşallah yeniden başlar.Bu programın illaki foxta olması şartmı??

 16. bu programın reyting uğruna kaldırılması anlaşılır değil.İnsanlara nasıl yardımcı olunduğunu gördük.Herşey para ve reyting değil bazen de bazı şeyler insanlık için yapılmalı.Umarım tekrar başlar

 17. Böylesi kaliteli bir programın kaldırılması çok yanlış karar,Her şey reyting değil, kaliteli programdı, fox tv bu karardan bir an önce dönmesini rica ediyorum

 18. Tabikide kaybolan çiçekler devam etsin.inci hanım çok başarılı bir haberci ailecek çok sevdiğimiz biri.cok uzulduk lütfen boyle değerli insanlar herzaman ekranlarda olmalı.

 19. kaldırılmasına çok üzüldüm kesilikle devam etmelidir.hangi kanalda olduğu önemli
  değil önemli olan poğroğramın kendisidir.

 20. Bu kadar başarılı bir program yayından kaldırılması çok üzücü yanlış karar o kadar yayından kaldırılacak programlar varken neden kaybolan çiçekler kimler neden rahatsız oldu da kaldırıldı..

  • Ben çalışıyorum bugün öğrendim çok üzüldüm İnci Ertuğrul tekrar geri dönmesini istiyorum çok güzel bir program yapiyodu

1 6 7 8
Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2018
SSL Certificates
SSL Certificate