5-9 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Puanları Kim Birinci Oldu?

5-9 Kasım 2018 haftasında Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Puanları Kim Birinci Oldu? hangi gelin ve kaynana kime kaç puan verdi sizler için buraya yazacağız ve hafta boyunca sevilen sunucu Zuhal Topal ile keyifli tarifler ve oldukça güzel sofralara konuk olacak izleyenler. Bizde bu konumuzda Zuhal Topal’la Sofrada 5-6-7-8-9 Kasım günleri Yarışmacıları kimler, Kaynanaların verdikleri Puanları ve Kimin Birinci Olduğunu yazacağız.

5-9 Kasım 2018 Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın Yarışmacıları Kimler?

Sevilen sunucu Zuhal Topalda bu hafta oldukça zorlu bir yarış bizleri bekliyor..  5-9 Kasım haftasında Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacılarının kimler olduğunu, hangi kaynananın hangi geline kaç Puan verdiğini ve hafta finalinde Kim Birinci Oldu? sorusuna en detaylı şekilde cevap vereceğiz bu içeriğimizde..

5 Kasım Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Gülşah Hanım ve Kaynanası Seyhan Durmuş oldu.

5 Kasım Pazartesi Zuhal Topal Yarışmacıları Gülşah Hanım ve Kaynanası Seyhan

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında 5 Kasım Pazartesi günü kim yarışacak sorusuna evin gelini Gülşah Hanım ve kaynanası Seyhan Hanım olduğunu hemen belirtelim. Gelin hanım Gülşah 2 yıllık evli olduğunu ve 19 yaşında olduğunu açıkladı. Yemek yapmayı çok seven Gülşah oldukça iddialı.. Kaynanası Seyhan Hanım ise oldukça açık sözlü ve hırs dolu bir yapısı olduğunu belirtti. Hazırladığı Yemekler: Çorba, Su Böreği, Salata, Pilav, Şehzade Kebabı, Hindistan cevizli Şekerpare tatlısı.

Zuhal Topal'la Sofrada 5-9 kasım 2018 haftası Yarışmacıları

Gülşah hanıma Ayten hanım 2 puan verdi.
Gülşah hanıma Fatma hanım 5 puan verdi.
Gülşah hanıma Alime hanım 3 puan verdi.
Gülşah hanıma Fatma hanım 3 puan verdi.
Zuhal Topal Gülşah hanıma 5 puan verdi. Gülşah hanım Toplamda 18 Puan aldı.

6 Kasım Salı Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Sevil Değirmenci Ayten Uzunyayla oldu.

6 Kasım Salı Zuhal Topal Selvi Değirmenci Ayten Uzunyayla

6 Kasım Salı günü Fox tv de ekrana gelen Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları ise evin gelini Sevil Değirmenci ile kaynanası Ayten Uzunyayla oldular. Sevil 33 yaşında 15 senelik evli dediği dedik olacak illaki.Ayten hanım ise yılların aşçısı… Sevil bakalım Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada programına hangi yemekleri hazırlayacak. Sevilin Hazırladığı Yemekler: Yelpaze kebabı,

Sevil hanıma Seyhan hanım 1 puan verdi.
Sevil hanıma Fatma hanım 3 puan verdi.
Sevil hanıma Alime hanım 2 puan verdi.
Sevil hanıma Fatma hanım 2 puan verdi.
Zuhal Topal Sevil hanıma 4 puan verdi. Sevil hanım Toplamda 12 Puan aldı.

7 Kasım Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Melike ve Fatma Sanim oldu.

7 Kasım Çarşamba Zuhal Topal Melike ve Fatma Sanim7 Kasım 2018 Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları kimler oldu diyenler için evin gelini Melike hanım ve kaynanası Fatma Sanem oldular. Melike 31 yaşında, henüz 1 yıllık evli her an patlamaya hazır bomba gibi, kaynanası Fatma da titizlik ve düzen takıntılı, çok iddialı. Melike bakalım Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada programına hangi yemekleri hazırlayacak.

Melike hanıma Seyhan hanım 2 puan verdi.
Melike hanıma Fatma hanım 6 puan verdi.
Melike hanıma Alime hanım 3 puan verdi.
Melike hanıma Ayten hanım 2 puan verdi.
Zuhal Topal Melike hanıma 6 puan verdi. Melike hanım Toplamda 19 Puan aldı.

8 Kasım Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Hülya ve Alime Taşköprü oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları Hülya ve Halime Taşköprü8 Kasım Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları ise Hülya hanım ve kaynanası Alime Taşköprü oldu. Hülya 24 yaşında 2 yıllık evli gerçek bir lezzet tutkunu, kayın validesi selma hanım sivri dilli ve merhametli, ikiside rakiplerine hiç şans tanımıyor. Oldukça renkli bir aile olan Hülya hanım ve kaynanası Alime Taşköprü bakalım bize 8 kasım perşembe hangi yemekleri hazırlayacaklar. Hülya hanımın yapmış olduğu börek oldukça tartışma çıkardı. Seyhan hanım böreği küflü diye yemeyince masada tartışma çıktı. Misket köfte ana yemekti yanında pilav da vardı. Salata da yağlı yağsız tartışması çıktı.. Pilava da kimi lapa olmuş derken kimi pişmemiş dedi. Velhasıl bugün kaynanalar resmen saçmaladı.. Kıbrıs tatlısı da kaynanaların beğenisine sunuldu.

8 Kasım Perşembe Zuhal Topal Hülya ve Alime Taşköprü

Hülya hanıma Seyhan hanım 2 puan verdi.
Hülya hanıma Fatma hanım 4 puan verdi.
Hülya hanıma Fatma hanım 2 puan verdi.
Hülya hanıma Ayten hanım 3 puan verdi.
Zuhal Topal Hülya hanıma 9 puan verdi. Hülya hanım Toplamda 20 Puan aldı. Sizce adaletli karar verdi mi kaynanalar?

9 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Çağla ve Fatma Balatlı oldu.

9 Kasım CumaZuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları Çağla ve Fatma Balatlı

9 Kasım Cuma günü haftanın finalinde Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları gelin Çağla ve kaynanası Fatma Balatlı oldu. İzmir’den gelen ailemizin gelini Çağla 27 yaşında ve 2 yıllık evli, yarışta hızlı mutfakta ise çevik. Kayınvalidesi ile omuz omuza veren Çağla bakalım neler yapacak. Oldukça iddialı olduklarını söyleyen yarışmacılarımız bakalım hafta finalinde neler yapacaklar.

Çağla hanıma Seyhan hanım 3 puan verdi.
Çağla hanıma Fatma hanım 3 puan verdi.
Çağla hanıma Alime hanım 3 puan verdi.
Çağla hanıma Ayten hanım 3 puan verdi.
Zuhal Topal Çağla hanıma 7 puan verdi. Çağla hanım Toplamda 19 Puan aldı. Sizce adaletli karar verdi mi kaynanalar?

5-6-7-8-9 Kasım Haftası Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı Ödülü Kim Aldı?

Fox tv 5 Kasım 2018 Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Gülşah Hanım ve Kaynanası Seyhan Durmuş oldu. 6 Kasım 2018 Salı Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Selvi Değirmenci Ayten Uzunyayla oldu. 7 Kasım 2018 Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Melike ve Fatma Sanem oldu. 8 Kasım 2018 Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Hülya ve Alime Taşköprü oldu. 9 Kasım 2018 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları Çağla ve Fatma Balatlı oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada 9 kasım kim birinci olacak

5-6-7-8-9 Kasım Haftası Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı Ödülü Kim Aldı?:

Zuhal Topal 9 Kasım Cuma kim kazandı birinci oldu işte cevap:

Zuhal Topal 9 Kasım Cuma kim kazandı birinci oldu sorusuna verilecek cevap büyük ihtimalle 8 Kasım perşembe günü misafirlerini ağırlayan Hülya hanım olacak. Çok güzel yemekler yapmasına rağmen tüm kaynanaların eleştiri yağmuruna tuttukları Hülya hanıma destek olmak için Zuhal Topal 9 gibi rekor bir puan vermişti. Toplamda 20 puan alan Hülya hanım haftanın birincisi olmaya en yakın isim.

Zuhal Topal 9 Kasım Cuma kim kazandı birinci oldu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2018