5 Ağustos Çarkıfelek Programı Emir Şarkıları Yarışmacılar Serpil Tolga Kimdir

Star tv ekranlarında devam eden Çarkıfelek yarışması Mehmet Ali Erbilin sunumu ve Emel Özkızıltaşın hostesliğinde hafta sonları kırıp geçiriyor gülmekten ayrıca birbirinden güzel hediyeler vermeye devam ediyor. Çarkıfelek 5 Ağustos cumartesi ve 6 Ağustos pazar günü kaldığı yerden devam edecek.

5 Ağustos Çarkıfelek Programı Emir Şarkısı Yarışmacılar Serpil Tolga gibi isimler katıldılar. Şarkıcı Emir birbirinden güzel şarkıları seslendirirken stüdyo adeta coştu. Birbirinden güzel hediyeleri takdim eden Emel özkızıltaş geldiğinden beri programın havası değişti.

5 Ağustos Cumartesi günü Çarkıfelek Programına Emir damga vurdu. Çarkıfelekte şarkı söyleyen Emir Şarkısı sözleri nedir diye merak eden yada beğenenler için Yarışmacılar Serpil Tolga hakkında bilgileri merak edenler dizihaberi.tv de detayları bulabilir veya programın tekrarını izleyebilirler..

5 Ağustos 2017 cumartesi ve 6 Ağustos pazar Çarkıfelek Programı tekrar videoları Emir Şarkıları Yarışmacılar ve diğer tüm detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde merak ettiklerinizi bizlere yazabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.