5 Ağustos Pazar reyting sonuçları izlenme oranları Galatasaray

5 Ağustos Pazar reyting sonuçları izlenme oranları Galatasaray Akhisar maçı elimi bırakma dizisi ve yaparsın aşkım yarışması güne damga vuracak.
Bugün Hangi Programı İzleyeceksiniz ? Sorusunu sizLere yöneltmek istiyoruz. 5 Ağustos Pazar reytingleri en çok ne izlenecek.

1- Galatasaray – Akhisar (Süper Kupa) – ATV
2- Elimi Bırakma – TRT 1
3- Yaparsın Aşkım – Fox TV
4- Yaşım Kaç – Kanal D
5- Erkenci Kuş (Tkr) – Star TV
6- Şangay Şövalyeleri – Show TV

5 Ağustos 2018 Pazar reyting sonuçları izlenme oranları Galatasaray akhisar maçı elimi bırakma ve yaparsın aşkım dışında erkenci kuş dizisinin de tekrarı var. Bu yüzden oldukça çekişmeli bir gün olacak 5 ağustos pazar günü..

5 Ağustos 2018 Pazar reytingleri dizi sonuçları izlenme oranları Galatasaray akhisar maçı reytinglerde bakalım sonuçları değiştirecekmi.. Haberi hazırladığımız sırada Karşılaşmanın normal süresi 1-1 sona ermiş ve uzatma süresinde 107. dakika oynanırken durum hala 1-1 devam ediyordu..

5 Ağustos Pazar reyting sonuçları izlenme oranları

5 Ağustos Pazar reyting sonuçları izlenme oranları Ab ve Total sonuçları izlenme oranlarını buraya ekleyeceğiz ve sizlerle 6 ağustos pazartesi sabahı paylaşacağız. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizle 5 Ağustos Pazar reyting sonuçlarını tahmin edip aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür ederiz tüm katılımcılara..

5 ağustos 2018 pazar reytingleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2018